dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Angry Jaki lakier do blatu biurka

    Hej,

    zakupiłem blat (a w sumie płytę meblową): https://www.castorama.pl/plyta-meblo...d-1084077.html i już ja odpowiednio zrobiłem (wyprofilowane frezem narożniki + papierem ściernym 60, 120 i 240 przejechane).

    Chciałbym ten blat pomalować na półmat lub błysk (jak ta podłoga pośrodku lub po prawej: https://s3.eu-central-1.amazonaws.co...u-polysku.jpeg

    Z tego co się mniej więcej dowiedziałem to potrzeba dobrać lakier do płyty a nie brać jakikolwiek.
    Niestety kto bardziej oczytany zauważył pewnie już, że z budowlanką mam wiele wspólnego (podpowiedź: 9 pomocniczych pytań potrzebowałem) i nie wiem co dokładnie wybrać.

    Liczę na pomoc ale w sumie to po części na gotowca (jestem otwarty na nowości byle dobrze zabezpieczyły biurko o ile to np lakier a nie np smar...)


    • Rozmiar blatu : 18x600x2000 mm.
    • Malowane będzie w suszarni (gorąco ale będzie otwarte okno)
    • Planuję położyć 3-4 warstwy najlepiej wałkiem (po każdej szlifowanie - oprócz ostatniej)
    • Lakier ma zabezpieczyć dobrze blat biurka przed mokrym ale i przed rysami (wolałbym aby był wytrzymały).
    • lakier ma być łatwy do wywietrzenia (suszarnia)
    • wolałbym aby lakier nie zmieniał koloru blatu (dlatego lakierobejca odpadła na początku)


    Jak ktoś ma jakieś rady dla mnie to oczywiście jestem bardzo otwarty na to. Liczę na waszą pomoc a póki co w razie jakby nikt nie odpowiedział to gonię szukać co mogę znaleźć
    Ostatnio edytowane przez Nietutejszy ; 15-11-2020 o 01:46 Powód: juz mi przeszło :-P

  2. #2

    Domyślnie

    Ktoś ma jakiś pomysł?
    Po ilości odpowiedzi wnoszę, że nikt nie zna się na tym co napisałem

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony