dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Question Uszczelka do okna balkonowego

    Witam,
    Czy ktoś wie gdzie mogę kupić uszczelkę do okna balkonowego taką jak na zdjęciu poniżej? Najlepiej kolor brązowy, ewentualnie czarny, allegro i różne strony przejrzane i albo jestem ślepy, albo nie tak łatwo znaleźć.

    Pozdrawiam!

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	124437688_285671372749909_1862076680974191816_n.jpg
Wyświetleń:	25
Rozmiar:	20,0 KB
ID:	450231

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Nie sądzę by był tu ktoś specjalizujący się w kształtach uszczelek, ale możesz czekać, a nóż się pojawi..

    A jeśli chcesz dać sobie większą szansę, to może daj więcej info o samym oknie. Producent, system... Często właśnie przez sprzedawcę/ fabrykę najłatwiej dotrzeć do źródła.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za pomoc, tak też wcześniej zrobiłem, ale myślałem że może ktoś będzie wiedział wcześniej. Co prawda producent odesłał mnie do innych sprzedających, ci do jeszcze innych, ale udało się kupić!

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Podam Ci link do miejsca, w którym pojawiła się dyskusja nt wymiany uszczelek :
    https://www.facebook.com/ivoserwis/p...4335468462971/
    - bo nie napisałeś nic o realnych przyczynach dla których chcesz ją wymienić. Być może to błędny kierunek..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony