dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    an-bud

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    kuj.pom.
    Posty
    5.734

    Domyślnie

    Przy budowie na zgłoszenie oszczedzić mogę na stan surowy otwarty....poddasze jednak zrobię.....kilka spraw przemawia za....łatwiej z fotowoltaika dodatkowe metry..... minus to schody (raczej drabinka) no i dodatkowe koszty. Zastanawiałem się nad cieciem kosztów ....mam okna i drzwi z odzysku chyba za dwie flaszki ale wygladać domek będzie mało zadowalająco wiec poczekają na następny, mam z odzysku drewno 100 letnie w cenie opału i najważniejsze kilka fajnych pomysłów
    an-bud ...... Przyznaję że Polska mi zbrzydła za dużo święconej wody za mało zwykłego mydła (Tadeusz Boy Żeleński)
    Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.(Stanisław Lem)

  2. #22
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    maciej-kolanko

    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-950
    Posty
    16

    Domyślnie

    Jednak patrząc na domek u Pana z youtuba to schody u niego zajmują zbyt dużo miejsca. Ewentualnie można zastanowić się nad drabinką. Co do wiatrołapu, to po przekształceniu budynku na mieszkalny można na zgłoszenie dobudować taras lub ganek.

    Mam jeszcze pytanie odnośnie budowy takiego budynku na działce budowlanej. Nie można postawić na takiej działce budynku rekreacji indywidualnej tylko budynek gospodarczy. Czy może ktoś z Państwa przekształcał już taki budynek ? Pan z youtuba ma łatwiej, przekształca domek BRI na mieszkalny.

    Buduję budynek gospodarczy, wydaję 100,000 a później nie mogę go przekształcić na mieszkalny

  3. #23
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    misiomis

    Zarejestrowany
    Jan 2021
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    72-200
    Posty
    3

    Domyślnie

    Teraz po nowelizacji tarasy i ganki nawet bez zgłoszenia idzie zbudować

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony