dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Vaillant sterowniki

    Vaillant
    Czy ktoś mi podpowie czy tj dobrze podpięte... mianowicie mam dwa sterowniki ( multimatic VRC 700/6) jeden na dole drugi u góry, centralne ma dwa obiegi , czyli niezależne grzanie dół i góra i problem tego typu cokolwiek zrobie na dole na sterowniku to u góry wyskakuje mi to samo , zadaje temp pokrętłem na dole np na 18 to u góry to samo pokazuje i piec się włącza aby górę dogrzać. Ustawie sobie dwie rożne temperatury dół i gora ale muszę wejść w sterowniku z głębszej pozycji. Czemu nie zapytam o to serwisanta, ano temu ze odemnie nie odbiera !

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Mareks77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    6.244

    Domyślnie

    Cytat Napisał walent Zobacz post
    Vaillant
    Czy ktoś mi podpowie czy tj dobrze podpięte... mianowicie mam dwa sterowniki ( multimatic VRC 700/6) jeden na dole drugi u góry, centralne ma dwa obiegi , czyli niezależne grzanie dół i góra i problem tego typu cokolwiek zrobie na dole na sterowniku to u góry wyskakuje mi to samo , zadaje temp pokrętłem na dole np na 18 to u góry to samo pokazuje i piec się włącza aby górę dogrzać. Ustawie sobie dwie rożne temperatury dół i góra ale muszę wejść w sterowniku z głębszej pozycji. Czemu nie zapytam o to serwisanta, ano temu ze odem nie nie odbiera !
    Co oznacza według Ciebie niezależne dwa obiegi grzewcze dołu i góry.?
    Czy do magistrali e-BUS masz naprawdę podłączone dwa sterowniki VRC 700/6 czy też jeden a drugi to zdalne sterowanie VR91
    Czy posiadasz w kotłowni moduł mieszacza VR70 lub VR71?
    Czy posiadasz jeden lud bwa układy mieszające z siłownikiem zaworu trójdrogowego i pompą?
    Czy posiadasz w instalacji sprzęgło i dwie pompy sterowane z modułu VR7X ?
    Czy w menu instalatora do konfiguracji w regulatorze są widoczne i możliwe do ustawienia dwie strefy ZONE na parter i poddasze oraz czy są do nich odpowiednio przypisane obydwa regulatory ?
    Kto robił zalecił i konfigurował ową instalację i wymyślił zastosowanie dwóch regulatorów VRC 700 ?
    Ostatnio edytowane przez Mareks77 ; 26-11-2020 o 19:50
    Dom Opałek 1G z poddaszem użytkowym. 145m2 powierzchni użytkowej. Podłogówka 90m2, reszta to 9 grzejników.
    Piec Vaillant 206/5-5 + Moduł mieszacza VR61/4 + Regulator CM470/4 + VIH R120 + Grupa pompowa z siłownikiem do ogrzewania podłogowego Thermix MEIBES.

    Jeśli pomogłem kliknij......to nic nie kosztuje.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony