dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Co na sufit w garażu zamiast tynku?

    Zastanawiam się co można położyć na suficie w garażu zamiast tynku. Teraz jest tam sam betonowy strop smart i kable puszczone sufitem. Tynku nie chcę, myślę o czymś co można w miarę szybko wykonać samemu bez jakiegoś większego brudzenia (garaż użytkowany). Myślałem nad kasetonami z styropianu, ale może jest coś co będzie bardziej estetycznie wyglądać i mniej po babciowemu? Docelowo w garażu na ścianie będą płytki. Na podłodze jest gres.

    Może ktoś wie co to jest za produkt i przy okazji zna numer do tej pani bo mogłaby mi to od razu położyć

    https://www.youtube.com/watch?v=s5TbVDsczCg

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Frofo007 Zobacz post
    Zastanawiam się co można położyć na suficie w garażu zamiast tynku. Teraz jest tam sam betonowy strop smart i kable puszczone sufitem. Tynku nie chcę, myślę o czymś co można w miarę szybko wykonać samemu bez jakiegoś większego brudzenia (garaż użytkowany). Myślałem nad kasetonami z styropianu, ale może jest coś co będzie bardziej estetycznie wyglądać i mniej po babciowemu? Docelowo w garażu na ścianie będą płytki. Na podłodze jest gres.

    Może ktoś wie co to jest za produkt i przy okazji zna numer do tej pani bo mogłaby mi to od razu położyć

    https://www.youtube.com/watch?v=s5TbVDsczCg
    Ja planuję dać 1 dm styropianu dach-podłoga, ale zatrudnię ekipę.
    Gdy Turków za Bałkanem twoje straszą spiże,
    Gdy poselstwo Macrona twoje stopy liże, -
    Ukraina jedna twej mocy się urąga,
    Podnosi na cię rękę i koronę ściąga,

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lew2 Zobacz post
    Ja planuję dać 1 dm styropianu dach-podłoga, ale zatrudnię ekipę.
    To na to jeszcze pójdzie siatka, klej i jakiś tynk? Ja skłaniam się do rozwiązania, które można wykonać samemu bo w garażu mam już dużo gratów. Fajnie jakby to było w miarę estetyczne.

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maaszak

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-315
    Posty
    1.387

    Domyślnie

    Cytat Napisał Frofo007 Zobacz post
    Teraz jest tam sam betonowy strop smart i kable puszczone sufitem.
    Bardzo fajny, industrialny strop. Niektórzy specjalnie taki robią nawet w domu.
    Co prawda w piwnicy, ale widziałem realizację płytami z wełną drzewną systemu Heraklith (ściany i sufit). Wyglądało zacnie, dodatkowy walor, że są wygłuszające. Sam byłem zaintersowany, ale trochę drogo wychodzi, tynk cem-wap firmą będzie tańszy.
    Może tzw. sufit napinany?
    Węgle do elektrowni, NIE do domu.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał maaszak Zobacz post
    Bardzo fajny, industrialny strop. Niektórzy specjalnie taki robią nawet w domu.
    Co prawda w piwnicy, ale widziałem realizację płytami z wełną drzewną systemu Heraklith (ściany i sufit). Wyglądało zacnie, dodatkowy walor, że są wygłuszające. Sam byłem zaintersowany, ale trochę drogo wychodzi, tynk cem-wap firmą będzie tańszy.
    Może tzw. sufit napinany?
    W domu mam wystrój typu beton, drewno, szkło. Ale strop wcale fajnie nie wygląda. Sufit napinany nie wiem czy się nada do garażu - pewnie zaraz bym o niego czymś długim zahaczył i rozerwał.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Frofo007 Zobacz post
    To na to jeszcze pójdzie siatka, klej i jakiś tynk? Ja skłaniam się do rozwiązania, które można wykonać samemu bo w garażu mam już dużo gratów. Fajnie jakby to było w miarę estetyczne.
    Po najmniejszej linii oporu można tylko przykręcić styropian na kołkach do styropianu. Ale ja planuję w przyszłości siatkę, klej, tynk.
    Gdy Turków za Bałkanem twoje straszą spiże,
    Gdy poselstwo Macrona twoje stopy liże, -
    Ukraina jedna twej mocy się urąga,
    Podnosi na cię rękę i koronę ściąga,

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony