dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Pęknięta część drzwi tarasaowych - pomocy.

    Witam serdecznie, mam pewien problem, tracę całe ciepło z domu ponieważ ucieka przez nieszczelne drzwi tarasowe, dziś zauważyłem pęknięty element drzwi, niestety nie wiem za co jest odpowiedzialny ani jak się nazywa, dlatego nie mogę go zamówić, dlatego przyszedłem do Was prosić o pomoc, element widoczny na zdjęciu.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	128577517_400970704389778_7014287932963427749_n.jpg
Wyświetleń:	56
Rozmiar:	74,2 KB
ID:	450687  

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał m0de11 Zobacz post
    Witam serdecznie, mam pewien problem, tracę całe ciepło z domu ponieważ ucieka przez nieszczelne drzwi tarasowe, dziś zauważyłem pęknięty element drzwi, niestety nie wiem za co jest odpowiedzialny ani jak się nazywa, dlatego nie mogę go zamówić, dlatego przyszedłem do Was prosić o pomoc, element widoczny na zdjęciu.
    To zatrzask balkonowy Maco Multi-Trend. Nie odpowiada w żaden sposób za szczelność.
    https://okucia24.com/maco-zatrzask-d...ych,id525.html

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki wielkie, to co może powodować tak duże nieszczelności? Przestawiłem drzwi na zimę ale prawie nic się nie zmieniło.

  4. #4

    Domyślnie

    Na odległość nikt raczej nie pomoże. Niewłaściwe zachodzenie skrzydła na ramę, zaczepy okucia za daleko od rygli, nie smarowane okucie nie rygluje do końca. To kilka najczęściej spotykanych przyczyn.

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki za pomoc, w zeszłym roku na zimę wszystko było ok, ale w tym rogu tragedia, rozumiem że tylko jakiś "serwis" zda egzamin?

  6. #6

    Domyślnie

    Sądzę że tak.

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    stary

    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    Proszę odkręcić ten pęknięty zatrzask i spróbowac zamknąć.
    Być możę dlatego, że jest pęknięty to plastik się nie cofa, a zatem nie pozwala docisnąc skrzydła do ościeżnicy...

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Dodam tylko : to ten jeden wkręt, odkręcenie nie spowoduje nic złego.

    A by próbować pomóc na nieszczelności musisz napisać coś więcej, najlepiej określić w którym miejscu, więcej fot: całe okno zamknięte od zewnątrz i a od środka także otwarte.
    Najlepiej dokładnie obejrzeć okno dookoła, uszczelki, okucia... lub zlecić to fachowcom. Napisz gdzie masz zamontowane to okno - może uda się kogoś polecić.

    Cytat Napisał IVO333 Zobacz post
    To zatrzask balkonowy Maco Multi-Trend. Nie odpowiada w żaden sposób za szczelność.
    https://okucia24.com/maco-zatrzask-d...ych,id525.html
    Widzę że to "bestseller", czyli co, często się psuje?
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 29-11-2020 o 18:13 Powód: uzupelnienie
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony