dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 44
  1. #1
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie Własne żódło siły witalnej, jak zrobić

    Źródłem siły może być cokolwiek, co albo ma energię albo ja wytwarza. Można na przykład ładować amulety czy jakieś rzeczy, kamienie i oni będę takim akumulatorem siły. Albo znaleźć naturalne źródło siły, są takie w przyrodzie. Na przykład Czakram na Zamku Wawelskim.
    Ja kiedy się zainteresowałem tym tematem, znalazłem inne rozwiązanie. Moim miejscem siły jest Dysk Sabu. Sam dysko ma 6 miliardów jednostek energii a z dodatkami jego moc nie udało się określić

    Jak zrobić takie miejsce siły, ja wydrukowałem na drukarce 3D mój dysk, wszystko działa w najlepsze. Więc jak ktoś potrzebuje takie miejsce może zamówić w byle jakiej pracowni 3D taki dysk albo zamówić go u mnie. Nie posiadam gotowych dysków, drukuje na zamówienie pod konkretną osobę. Jeżeli jasnowidz stwierdzi, że tobie dysk będzie służył to go otrzymasz jeżeli zaszkodzi, to będziesz musiał poszukać szczęścia gdzie indziej ja na pewno ci czegoś takiego nie udostępnię.

    Tak wygląda moje mejsce sily: załączone zdjęcie.


    Jak zmierzyć ilość własnej energii samemu, poniższy artykówł nauczy.



    Biometr firmy Bovis
    Biometer Bovis, zwany również Skalą Bovisa, to narzędzie, które mierzy poziom energii siły życiowej dowolnej substancji, żywności, lekarstw, istot żywych, obiektów lub miejsc geograficznych.

    Bovis był francuskim lekarzem, którego badania były ukierunkowane na stworzenie narzędzia do sprawdzania, czy żywność odżywia ludzki organizm, czy nie.

    Wraz z inżynierem Simonetonem stworzył Bovis Biometer or Scale.

    Oryginalna skala została wyskalowana od 1000 do 10000 jednostek. Dziś używamy większej skali od 1000 do 50000 jednostek.

    Intensywność lub jakość wibracji 6500 jednostek w skali Bovisa jest uważana za neutralną, jest to jedyny punkt na skali, który odpowiada jednostkom angstremów i odpowiada długości fali światła czerwonego.

    Od 0 do 6500 ładunek jest ujemny lub szkodzi życiu, podczas gdy powyżej 6500 punktów energia jest uważana za dodatnią lub poprawiającą życie.

    Minimalny poziom energii dla ludzi powinien wynosić około 8 000 jednostek Bovis.

    Miejsca na Ziemi powinny mieć od 7 000 do 18 000 jednostek, co jest poziomem niezbędnym do utrzymania życia.

    Badania naukowe wykazały, że dodatnia lub poprawiająca życie wartość w Skali Bovisa odnosi się do kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara spinu atomów, a prawoskrętny spin atomów i cząsteczek daje odczyt Bovisa poniżej 6500, który słabnie.

    Nasze DNA i woda żywa mają spiralę obracającą się w lewo lub w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, podczas gdy komórki rakowe i „martwa” woda obracają się w prawo.

    Korzystanie z biometru Bovis
    Geobiolodzy używają Skali Bovisa jako wspólnego języka do komunikowania się o poziomach energii miejsc.

    Odczyty poniżej 6500 wskazują na obecność geopatii, podziemnych żył wodnych, pęknięć geologicznych i ziemskich siatek magnetycznych lub negatywnych wspomnień, które są szkodliwe dla ludzi, zwierząt i roślin.

    Odczyty powyżej 6500 są uważane za poprawiające zdrowie. Niektóre miejsca na ziemi związane z wirami i mocami wykazują wyjątkowo wysokie wyniki w skali Bovisa.

    Ostatnie lata pokazały przesunięcie średniego, neutralnego poziomu energii z 6500 jednostek do 8500 jednostek, prawdopodobnie związane z przesunięciem świadomości matki ziemi.

    Sama waga może być tą, którą kupujesz.

    Lub możesz samodzielnie narysować linię prostą z podziałką od 1000 do 50000 na kawałku papieru lub drewna.

    Możesz także pracować w skali mentalnej, koncentrując się na zasięgu w swojej głowie.

    Poniższa grafika przedstawia radialny miernik Bovisa.
    biometer bovis, radiestezja, radiestezja, skala bovisaPomiary są wykonywane przy użyciu radiestezji, a każdy poziom odpowiada określonej długości fali i barwie.

    Aby zmierzyć poziom energii na biomometrze, musisz skoncentrować się na miejscu, osobie, substancji lub obiekcie, który chcesz zmierzyć.

    Następnie zadaj pytanie: „jaki jest poziom energii tego miejsca, osoby, rośliny, pożywienia lub lekarstwa?”

    Istnieją dwie techniki radiestezji, aby uzyskać wyniki:

    Pierwsza polega na tym, że wahadło wykonuje ruch w przód iw tył, wzdłuż linii bazowej, poruszając się stopniowo wzdłuż liczb, koncentrując się na mierzonym obiekcie i pytając „Czy to 1000, czy to 2000…?” Kiedy zbliżasz się do liczby, która jest wynikiem, wahadło zmieni kierunek i będzie się obracać w przód iw tył prostopadle do linii. Liczba, powyżej której ruch jest najsilniejszy, to Twój wynik.

    Druga technika polega na przechylaniu wahadła w przód iw tył prostopadle do linii bazowej, poruszając się stopniowo wzdłuż liczb, koncentrując się na mierzonym obiekcie i pytając „Czy to 1000, czy to 2000…?” Kiedy zbliżasz się do liczby będącej wynikiem, wahadło zacznie się obracać zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Liczba powyżej, dla której ruch w prawo jest najsilniejszy, jest wynikiem. Jeśli zdasz wynik, wahadło zacznie poruszać się w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.

    Michel Burdet opisuje w swojej książce „ Stumbling Down the Shamanic Path: Mystic Adventures and Misadventures ”, w jaki sposób wykorzystuje Skalę Bovisa w miejscach mocy na całym świecie.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sabu kljuch.jpg
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	42,0 KB
ID:	450739  

  2. #2
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Ja nabieram sił witalnych tuż po wędzeniu wędlin domowym sposobem

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Stermaj

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Podkarpacie
    Kod pocztowy
    38-400
    Posty
    1.578

    Domyślnie

    Ja czerpię siłę stąd https://biblia.deon.pl/

  4. #4
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    26 3A wreszcie rzekł Bóg: «Uczyńmy człowieka na Nasz obraz, podobnego Nam. Niech panuje nad rybami morskimi, nad ptactwem powietrznym, nad bydłem, nad ziemią i nad wszystkimi zwierzętami pełzającymi po ziemi!»

    Dziękuję, że mi przyponiałeś, że jestem bogiem, czasem w zabieganiu o tym zapominam

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Stermaj

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Podkarpacie
    Kod pocztowy
    38-400
    Posty
    1.578

    Domyślnie

    Warto czasem zatrzymać się, aby nie zabiegnąć się, bo można dostać kręćka.

  6. #6
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    To był mój ulubiony kawałek, a ty co lubisz najbardziej?

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.356

    Domyślnie

    Żródło siły . Przesadzam ale nazywam ją nieskończoną złotówką.
    Walisz zakupy na aliexpres na przesyłki nierejestrowane po dostarczeniu i skończeniu ochrony kupujących zakładasz spór kasa wraca .
    I kupujesz kolejne drobiazgi
    Nieskończona złotówka
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  8. #8
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Bo ja wiem, czy warto się romieniać na drobiazgi kiedy mam pod ręką żródło nie określonej mocy? nie warto choc kasa to też energia. Napisz mnie na ile ostatnio oszukałeś a ja zmierzę to w bowiljach czekawy jestem ile to energii

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.356

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Bo ja wiem, czy warto się romieniać na drobiazgi kiedy mam pod ręką żródło nie określonej mocy? nie warto choc kasa to też energia. Napisz mnie na ile ostatnio oszukałeś a ja zmierzę to w bowiljach czekawy jestem ile to energii
    To nie oszustwo to patriotyzm spowalniam uzyskanie statusu Hegemona przez Chiny .
    Dzisiaj wpadł zwrot 5zł jutro powinno być 16zł
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  10. #10
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Jeżeli wziąść pod uwagę, że władza dopłaca do prodóktów które kupujesz, to prawdopodbnie pompuesh grubą kasę i napędzash Chińską gospodarkę

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    No żesz karwasz! Zobaczyłem tytuł nowego wątku i wiedziałem kto jest autorem.

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Stermaj

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Podkarpacie
    Kod pocztowy
    38-400
    Posty
    1.578

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    To był mój ulubiony kawałek, a ty co lubisz najbardziej?
    Hm był? Myślę, że dalej jest, skoro go cytujesz. No ale proponuję podjechać dalej, tam jest dużo więcej energii.
    Ja staram się pozyskiwać energię z całości, nie tylko z wybranych kawałków.
    Ostatnio edytowane przez Stermaj ; 02-12-2020 o 08:34

  13. #13
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Był, bo się rozwijam i idę dalej. Bóg nie jest konecznym punktem, to tylko kolejna poprzeczka, którą mogę przekroczyć

  14. #14
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Stermaj

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Podkarpacie
    Kod pocztowy
    38-400
    Posty
    1.578

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Był, bo się rozwijam i idę dalej. Bóg nie jest konecznym punktem, to tylko kolejna poprzeczka, którą mogę przekroczyć
    Życzę owocnego rozwijania się. Poprzeczki w życiu są różne, tylko czy coraz wyższe, wymagające wysiłku, aby je przeskoczyć.

  15. #15
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Serdecznie dziękuję za piękne słowa! Niech Bóg ci darzy pokojem i swym błogosłowieństwem

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.356

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Jeżeli wziąść pod uwagę, że władza dopłaca do prodóktów które kupujesz, to prawdopodbnie pompuesh grubą kasę i napędzash Chińską gospodarkę
    Jak pompuję? Jak kupię za 10 a później mam 10 i towar.
    Zjadłem ciastko i mam ciastko.
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  17. #17
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.356

    Domyślnie

    Zwów mi siła witalna czy jakaś tam rośnie. Przelew za przekaźnik SSR 12zł wrócił . Mam ciastko i zjadłem ciastko i co z tym majątkiem począć.
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  18. #18
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Włąśnie apropo ciebie przyshła informacja, mówią jak przekroczysz masę krytyczna ciastek to karma ci się wyrówna, prawdopodobnie spali ci się dom

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.356

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Włąśnie apropo ciebie przyshła informacja, mówią jak przekroczysz masę krytyczna ciastek to karma ci się wyrówna, prawdopodobnie spali ci się dom
    Ludziom palą się domy dobrym i złym to żaden dowód na istnienie karmy.
    A ja jestem patriotom zabieram wrogim Chinom czyli wygram w lotka nie grając w niego.
    karma na +
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  20. #20
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    patriota:
    patri - ojczyzna
    ot - partykuła …podkreślająca lub wskazująca na nieistotność, błahość, zwyczajność następującego po niej składnika zdania
    iota - rzeczownik, rodzaj nijaki
    r
    W całe się nie dziwię , że swoim postępowaniem legcewarzysz kraj.

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony