dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Studnia wiercona na działce - jaki koszt?

    Zastanawiam się nad posiadaniem studni na mojej działce, ze względu na dużą roślinność (chcę zrobić system nawadniania roślin). Czy ktoś z Państwa posiada taką studnię i ile kosztowało wykonanie wszystkiego?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.605
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    W zależności od regionu 200-250zł/m do tego pompa i osprzęt czyli dodatkowe 1500-2000zł
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  3. #3
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Mnie to kosztowało dwa dni roboty i kilka rur pcv 110-tek oraz kilka rur pcv 160-tek oraz własnoręcznie zrobiony świder do wiercenia w ziemi oraz kawałek rury fi 90mm z której zrobiłem szlamówkę ,koszt nie przekroczył 300 zł a wody mam tyle że pompka głębinowa o wydajności 2400 litrów na godzinę może chodzić całymi dniami , zanim zdechła pompa hydroforowa (nie polecam) to wydajność była 4 kubiki na godzinę i szło ciągnąć bez końca , wodę mam już na 3,5 metrach a wierciłem do 6,5 dalej nie było sensu .

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony