dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Tynkować za meblami w zabudowie?

    Mam kilka ścian które na 100% będą niewidoczne tzw. będzie wysoka zabudowa meblowa albo lustro czy płyta laminowana na ścianie.

    Gość od tynków mówi "lepiej wytynkować". Wiadomo więcej zarobi.

    Co z takimi ścianami zrobić:
    a) zapłacić firmie i zrobią mi maszynowy tynk gipsowy
    b) samemu zrobić tynk ręcznie na szybko
    c) zostawić gołą nieotynkowaną

    ?

    To samo pytanie o ścianę z płytkami w łazienkach. Koszt tynku maszynowego gipsowego około 45zł/m2.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    nie wierze.
    potluc butelke i zaczac korzystac zamiast papieru toaletowego.

    Rob czlowieku normalnie tynki i wyprowadz sciany na katy proste i plaszczyzny, bo zabudowa na wymiar na scianie bez katow i krzywiznach wyjdzie Ci nieporownywalnie drozej.

    co wogole trezba miec w glowie zeby takie pytania zadawac
    i wogole komentarz "wiadomo zarobi wiecej"
    masakra.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.206

    Domyślnie

    Cytat Napisał ARTYone Zobacz post
    Mam kilka ścian które na 100% będą niewidoczne tzw. będzie wysoka zabudowa meblowa albo lustro czy płyta laminowana na ścianie.

    Gość od tynków mówi "lepiej wytynkować". Wiadomo więcej zarobi.

    Co z takimi ścianami zrobić:
    a) zapłacić firmie i zrobią mi maszynowy tynk gipsowy
    b) samemu zrobić tynk ręcznie na szybko
    c) zostawić gołą nieotynkowaną

    ?

    To samo pytanie o ścianę z płytkami w łazienkach. Koszt tynku maszynowego gipsowego około 45zł/m2.
    Ja bym nie tynkował, wtedy gość nie zarobi więcej.

    Mało tego podpowiem Ci , szkoda układać płytki np w całym korytarzu, zastanów sie gdzie stawiasz stopy i tylko tam połóż płytki. W pokoju pod łóżkiem panele czy parkiet też się marnuje. Można jeszcze kilka takich miejsc wyszukać w domu, niestety sufity z reguły są całe widoczne - to są koszty.

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał jajmar Zobacz post
    Ja bym nie tynkował, wtedy gość nie zarobi więcej.

    Mało tego podpowiem Ci , szkoda układać płytki np w całym korytarzu, zastanów sie gdzie stawiasz stopy i tylko tam połóż płytki. W pokoju pod łóżkiem panele czy parkiet też się marnuje. Można jeszcze kilka takich miejsc wyszukać w domu, niestety sufity z reguły są całe widoczne - to są koszty.
    zaoranie poziom master.
    Prowadz mistrzu
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  5. #5

    Domyślnie

    To zrób sam twoja lepsza połowa zacznie ci strugać kołki na głowie o zmianę wystroju. I nie pomoże wykazanie wysokości rat za dom. To lepiej teraz za kredyt niż potem tynkować ściany i zmieniać wystrój ścian w całych pokojach . Podpatrz fachowca w tygodniu , a jak weźmie wolne na weekend to masz okazję samemu się wykazać

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony