dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    dhwani

    Zarejestrowany
    Nov 2020
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    00-001
    Posty
    1

    Domyślnie myśliwi mogą polować do woli?

    Tak sobie przeglądam dzisiejsze nagłówki prasy internetowej i co widzę? Myśliwi chętnie korzystają z prawa, by polować na cudzym terenie. Niby jest jakiś sposób żeby to obejść, ale w trakcie lektury co innego przyszło mi do głowy.
    Dajmy na to, że też mam broń, razem z wszystkimi pozwoleniami. A jak widać po do kategorii kolekcjonerskiej łapią się nawet sprawne (?) CKM-y. Widzę, że po moim terenie, blisko domu łażą ludzie z bronią i strzelają. I przepraszam bardzo, ale skąd mam wiedzieć że to myśliwi na polowaniu, a nie jakaś bandyterka?!? Ponoć polujący mogą kazać oddalić się właścicielowi posesji, ale jeśli to on zażąda opuszczenia terenu i w ostateczności padną strzały ostrzegawcze albo i ostrzej... To co wtedy?

    od moderatora: Zamieszczanie linków w formie reedycji postów po kilku dniach jest jedną z popularnych form spamu, ale jak to nieuczciwa reklama - usuwamy ją.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 16-12-2020 o 11:22

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.279

    Domyślnie

    Po ustnym wezwaniu do opuszczenia terenu i odmowie ustnej , zaczynasz walić seriami w powietrze. Jesli odpowiadaja seriami to bandyterka, gdy pojedynczymi strzałami to myśliwi. Teraz na serio. Możesz, łaskawie ustawodawca zostawił ci szansę, więc możesz wystąpić o wyłączenie swojego pola z obwodu łowieckiego lub na trzy dni przed ogłoszeniem polowania możesz zgłosić sprzeciw. Czy skutecznie?
    Na początek lektura https://zakazpolowania.pl

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony