dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kulfi82
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    70-795
    Posty
    186

    Domyślnie Materac do sypialni 2020

    Dzień dobry wszystkim,
    tematy obecnie na forum mają już trochę czasu i w tym roku nic świeżego z tej kategorii się nie pojawiło. Szukam do swojej sypialni materaca do klasycznego łóżka 180x200. Moja waga 95kg wzrost, żona 163cm waga 59kg. Moja wiedza na ten temat jest praktycznie zerowa.

    Budżet 1200-1300zł

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Stermaj

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Podkarpacie
    Kod pocztowy
    38-400
    Posty
    1.578

    Domyślnie

    Powiem tak też wybieraliśmy z żoną materac i łóżko. Samo proste łóżko sosnowe około 800 zł ze stelażem. Natomiast dobry materac sprężynowy 500 sprężyn na m2 to już wydatek około 3000 zł. Jak jesteś młody to prześpisz się na byle czym, ale jak już masz 60+ to trzeba szukać coś dobrego na takie kości
    Trzeba po prostu odwiedzić dobry sklep z fachową obsługą. W takim sklepie możesz położyć się na materacu i ocenić czy ci się dobrze leży, nawet razem z żoną. Nie trzeba się rozbierać i ubierać w piżamę .
    Ostatnio edytowane przez Stermaj ; 07-12-2020 o 19:58

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kulfi82
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    70-795
    Posty
    186

    Domyślnie

    Cytat Napisał Stermaj Zobacz post
    Powiem tak też wybieraliśmy z żoną materac i łóżko. Samo proste łóżko sosnowe około 800 zł ze stelażem. Natomiast dobry materac sprężynowy 500 sprężyn na m2 to już wydatek około 3000 zł. Jak jesteś młody to prześpisz się na byle czym, ale jak już masz 60+ to trzeba szukać coś dobrego na takie kości
    Trzeba po prostu odwiedzić dobry sklep z fachową obsługą. W takim sklepie możesz położyć się na materacu i ocenić czy ci się dobrze leży, nawet razem z żoną. Nie trzeba się rozbierać i ubierać w piżamę .
    do 60 jeszcze trochę mi brakuje, poczytałem trochę za dnia, zadzwoniłem w jedno miejsce, drugie i ostatecznie padło na
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 07-12-2020 o 21:56

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    dari20

    Zarejestrowany
    Jan 2021
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-008
    Posty
    3

    Domyślnie

    Pamiętajcie, ze musicie wybierać względem własnego zdrowia. Na pewno portal Zdrowy Kręgosłup możecie wykorzystać, żeby dowiedzieć się, jaki materac będzie dla Was najlepszy. Są tam tego rodzaju porady, jak i odnośnie ćwiczeń, czy innych spraw. Mam nadzieję, że Wam tak pomogłam.

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marth23

    Zarejestrowany
    Jul 2021
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Kod pocztowy
    69-210
    Posty
    2

    Domyślnie

    do 1000zł polecam materac - sprężynowy, kieszeniowy, z dodatkową warstwą pianki dla wygody
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 30-07-2021 o 08:27

  6. #6

    Domyślnie

    Wygodne łóżka i kanapy znajdziesz na W ofercie dostępne również materace i dodatki do każdego wnętrza!
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 06-09-2021 o 08:35

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony