dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 58 z 58
  1. #41

    Domyślnie

    Ej!
    To jeszcze wygooglajcie autorowi postu jak się odgrodzić od sąsiadów.
    O psach i ewolucji poczyta sobie gdzie indziej

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    "Ale ja, to wiem. Przez google, Ty też. I do pierwszego psowatego odnieś pojawienie się pierwszego człowieka. To logika.
    Idąc Twoim tokiem myślenia możesz porównać pies domowy vs człowiek współczesny itd. 10000 możesz kombinacji użyć, ale wiadomo, że chodzi o tych pierwszych..."


    Nie bardzo rozumiem te poplątane wątki.

    Człowiek Homo sapiens forma współczesna wyodrębnił się ok. 190 tyś lat temu. Pies był udomawiany miedzy 140 tyś a 90 tyś lat temu

    Nie wiem o jakie kombinacje ci chodzi? Nie wiem czemu mam porównywać psa z człowiekiem?

    Na razie udowadniasz, ze nie umiesz korzystać z google, bo napisałeś nieprawdę.
    Czyli uważasz, że pierwsze psowate były przed pojawieniem się człowieka, ale "pies" już nie, bo pies nie jest psowatym- dobrze rozumiem Twój sposób interpretacji rzeczywistości?

  3. #43
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomasziolkowski Zobacz post
    Ej!
    To jeszcze wygooglajcie autorowi postu jak się odgrodzić od sąsiadów.
    O psach i ewolucji poczyta sobie gdzie indziej
    Autor juz sie tematem nie interesuje. Napisał jeden post i wsio. Już więcej na forum nie zajrzał.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 21-01-2021 o 20:39

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał donvitobandito Zobacz post
    Czyli uważasz, że pierwsze psowate były przed pojawieniem się człowieka, ale "pies" już nie, bo pies nie jest psowatym- dobrze rozumiem Twój sposób interpretacji rzeczywistości?
    Ale teraz kombinujesz żeby tylko nie przyznać się do byka jakiego walnąłeś.
    Nie ze mną te numery. Stosujesz sztuczki erystyczne na poziomie przedszkolaka

    Napisałeś "Psy na świecie były przed ludźmi". Nie psowate. Nie wilki. PSY.
    A ja ci wytknęłam, że to BZDURA.

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Ale teraz kombinujesz żeby tylko nie przyznać się do byka jakiego walnąłeś.
    Nie ze mną te numery. Stosujesz sztuczki erystyczne na poziomie przedszkolaka

    Napisałeś "Psy na świecie były przed ludźmi". Nie psowate. Nie wilki. PSY.
    A ja ci wytknęłam, że to BZDURA.
    To czytając to wszystko dalej uważasz, ze psy nie były przed ludźmi?

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    nie.
    To człowiek stworzył psa w procesie udomawiania wilka.

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Napisał donvitobandito Zobacz post
    To czytając to wszystko dalej uważasz, ze psy nie były przed ludźmi?
    Chłopie, miej godność i skończ już.
    ***** ***

  8. #48
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    "Na początku było słowo..."
    A później Adam i Ewa, dzięki Ewie nie ma raju, są wilki a jak wiadomo ludzie to wilki,które wsadzają innym szpilki

    Rozbawiłem się do łez czytając powyższą konwersacje

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    "Na początku było słowo..."
    A później Adam i Ewa, dzięki Ewie nie ma raju, są wilki a jak wiadomo ludzie to wilki,które wsadzają innym szpilki

    Rozbawiłem się do łez czytając powyższą konwersacje
    Jestem Twoim fanem Arturo!

    Twoje posty z przeszłości, również mają status legendy

  10. #50
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał donvitobandito Zobacz post
    To czytając to wszystko dalej uważasz, ze psy nie były przed ludźmi?
    Zawsze się zastanawiam, jaki dziwny masochizm musi kierować niektórymi internautami, żeby się dobrowolnie wystawiać na pośmiewisko...
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  11. #51

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Zawsze się zastanawiam, jaki dziwny masochizm musi kierować niektórymi internautami, żeby się dobrowolnie wystawiać na pośmiewisko...
    Gdybyś otworzył swój umysł, gdyby ktoś Cię tego nauczył, wiedział byś, że sam tym postem się ośmieszasz..

    Sam posłuchaj co piszecie- człowiek był przed psem, bo go oswoił. Zanim jednak go oswoił, to pies nie był psem. To oswojenie sprawiło, że został psem. Nie ewolucja.

    Przecież to jest kabaret. Najgorsze jest to, inteligencji się nie dzieli tj. albo jest się głupim, albo mądrym. Będąc dyplomatycznie powiem średnio mądrym, a doradzając innym np. na forum, wprowadza się takie osoby w błąd. Nawet nie świadomie. Tak jak teraz np. wydawało Ci się, że masz rację, że to oczywiste, a zapomniałeś, że patrzysz tylko z jednej perspektywy.

  12. #52
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    A czym jest ewolucja twoim zdaniem?
    Czy presja hodowlana różni się od presji środowiskowej? Tym bardziej, ze z początku była nieświadoma?


    Mam wrażenie, ze obserwuję efekt Dunninga-Krugera

  13. #53
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał donvitobandito Zobacz post
    Gdybyś otworzył swój umysł,
    Wypada żałować, że otworzyłeś swój i wylałeś tu swoje "mundrości".. No, ale cóż - chcesz, brnij w to dalej, nie ja się ośmieszam.
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  14. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Wypada żałować, że otworzyłeś swój i wylałeś tu swoje "mundrości".. No, ale cóż - chcesz, brnij w to dalej, nie ja się ośmieszam.
    Na brak argumentów, obraza i ironia jest jedyną bronią
    Przykre.. i tu normalnie wszedłbym w polemikę z inteligentną osobą.... Tobie jednak powiem tylko- jest zima, więc ubieraj się ciepło, bo od wiaterku, możesz się przeziębić!
    Ostatnio edytowane przez donvitobandito ; 24-01-2021 o 23:44

  15. #55

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Na razie udowadniasz, ze nie umiesz korzystać z google, bo napisałeś nieprawdę.
    To, że coś jest znalezione w Internecie to nie znaczy, że to jest prawda. Większość informacji to są bezużyteczne śmieci (zresztą ten wątek jest tego przykładem). I często nieprawdziwe.
    Jak otworzę mój śmietnik osiedlowy, też znajduję mnóstwo rzeczy. Czasem nawet sprawnych, ale czy to że sprawne urządzenia są zagrzebane oznacza, że nie umiem korzystać ze śmietnika?
    Podobnie google nie jest mechanizmem weryfikującym prawdziwość wpisanych informacji. A kolejność na liście wynika z opłaconych promocji oraz nie ujawnionych przez google ustawień w algorytmach przeszukiwania.
    Gdy Turków za Bałkanem twoje straszą spiże,
    Gdy poselstwo Macrona twoje stopy liże, -
    Ukraina jedna twej mocy się urąga,
    Podnosi na cię rękę i koronę ściąga,

  16. #56
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lew2 Zobacz post
    To, że coś jest znalezione w Internecie to nie znaczy, że to jest prawda. .
    Dołączyłeś przypadkowo do dyskusji czytając jeden post? Bo inaczej nie rozumiem sensu twojego wpisu.

    O używaniu google napisał donvitobandito i to była moja odpowiedź na jego sugestię.

    Chyba, że jesteś wielbicielem teorii, że psy istniały przed ludźmi i wówczas żadne źródło naukowe cię nie przekona?

  17. #57

    Domyślnie

    W przypadku gdy chcemy odgrodzić się od sąsiadów i nie budować muru, najlepszym rozwiązaniem będzie wykonanie ogrodzenia panelowego kompatybilnego z przesłonami. Takie przesłony można wtedy wsunąć w przęsła panelu i osłonić wybrany fragment działki. Dla przykładu, zerknij na przesłony do systemu Bekafor.
    Tu była reklama.

  18. #58
    ELITA FORUM (min. 1000)
    coachu13

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Sosnowiec
    Kod pocztowy
    41-200
    Posty
    1.204

    Domyślnie

    Wątek o psach się zrobił ?

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony