dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Ubezpieczanie w budowie

    Nie wiem czy to odpowiedni dział, czy da się ubezpieczyć dom w stanie zamkniętym.
    Dom już w środku jest wykończony i posiada instalacje alarmową ale coraz bardziej zaczynam się obawiać o sprzęt który tam jest zamontowany na stałe.

    W jakiej firmie mogę ubezpieczyć i jaki to jest orientacyjnie koszt roczny ?

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.358

    Domyślnie

    Czyli chcesz ubezpieczyć nie tylko od zdarzeń losowych (pożar, uderzenie pioruna), ale również od np. kradzieży?

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał zip20 Zobacz post
    Nie wiem czy to odpowiedni dział, czy da się ubezpieczyć dom w stanie zamkniętym.
    Dom już w środku jest wykończony i posiada instalacje alarmową ale coraz bardziej zaczynam się obawiać o sprzęt który tam jest zamontowany na stałe.

    W jakiej firmie mogę ubezpieczyć i jaki to jest orientacyjnie koszt roczny ?
    Oczywiście że można ubezpieczyć.
    Praktycznie każda firma ubezpieczenia ma w ofercie ubezpieczenia domu, musisz sam popytać w swoim rejonie. jak zadzwonisz do agenta ubezpieczeniowego to on sam przyjedzie do Ciebie.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał kemot_p Zobacz post
    Czyli chcesz ubezpieczyć nie tylko od zdarzeń losowych (pożar, uderzenie pioruna), ale również od np. kradzieży?
    Tak gównie od kradzieży, dom jest na lekkim odludziu i obawiam się ze ktoś w nocy może się włamać i co nieco wywieść, zniszczyć (kocioł, grzejniki itd)
    Alarm jest ale jednak nadal mam obawy.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał zip20 Zobacz post
    Tak gównie od kradzieży, dom jest na lekkim odludziu i obawiam się ze ktoś w nocy może się włamać i co nieco wywieść, zniszczyć (kocioł, grzejniki itd)
    Alarm jest ale jednak nadal mam obawy.
    Warianty ubezpieczenia umówisz sobie z agentem bo jest ich dość sporo i co za tym idzie cena ubezpieczenia. Dzisiaj co niektóre firmy ubezpieczeniowe podchodzą otwarcie z ofertą do klienta że nawet nie mając danego wariantu jaki sobie klient zażyczy w swojej ofercie tworzą go specjalnie pod klienta.

  6. #6
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    euroenrgis

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    32-566
    Posty
    0

    Domyślnie

    Jest wiele rodzajów ubezpieczeń. Najlepsze opcje będziesz pewnie mial w porównywarkach wszelkiej maści. których zresztą wszędzie pełno.
    Reklama na FM jest płatna

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony