dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 84 z 84
  1. #81

    Domyślnie

    Niestety musisz sam podjąć decyzję bo ja gdybym się nie uparł to bym miał fuszere za fuszerą, ktrórych nie zauważył nikt w tym krzywy wykusz (8 cm), który powinien być wyburzony i zbudowany od nowa ale KB nie doradził tego kiedy jeszcze trzymałem za pysk wykonawce bo miał u mnie dużo pieniędzy. Mój dom odwiedziło chyba z 10ciu wykonawców dachów i nikt mi konkretnie nie doradził co z więźbą robić, drewno o dziwo jest dobre i nie rozwarstwione.Ilu cieśli tyle teorii, kierownik też ma inną teorię, rodzina i znajomi mówią, że nie ma się czym przejmować. Teraz na własną rękę robie i zabezpieczam dach z dużym zapasem bo mam już dość i chce spać spokojnie, a nie potem wykończyć i będę miał pęknięcia, niekoniecznie za rok czy za 2 lata tylko to ma być dach bezproblemowy na minimum 30 lat !!!. Niestety teraz ponoszę finansowe konsekwencje niedopatrzeń czy tajnych ustaleń między wykonawcą, a tym pierwszym kierownikiem, bo dach nie jest zrobiony wg projektu w tym kąt 35 zamiast 40.
    Ostatnio edytowane przez KUBEK1978 ; 12-01-2021 o 18:36

  2. #82

    Domyślnie

    Mam taki mętlik w głowie .....kazda ekipa mówi co innego i każdy na forum tak samo...
    Dziś byłem u radcy prawnego i ma się zorientować w temacie i za tydzień da odpowiedź

  3. #83

    Domyślnie

    Witam postanowiłem odświeżyć temat skrzypiacego dachu .Po powrocie do kraju z pracy postanowiłem dalej szukać w czym jest problem . Dociskając sufit gk są takie same odgłosy skrzypienia jak podczas wiatru ,zauważyłem też że przy dociskaniu sufitu miejscami jest sztywny a miejscami są odczuwalne luzy

  4. #84

    Domyślnie

    @Tomekkrosno, jak sytuacja? Udało się rozwiązać problem ?

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony