dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 71
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.162

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Co Ty znów za pierdoły piszesz ?
    Jak po paragonie US może zidentyfikować nabywcę "wódy, wiagry i gumek "

    Zaczyna ci się zajączkować wszystko...
    Jak fiskalny - to z NIPem.
    Srajfona masz?
    - To masz swój "profil" w googlu.
    On wie co jest pod jakim adresem...
    Apteka, burdel czy cukiernia.
    A z paragonu - za co tam płacisz.

    To taki trochę wyższy poziom .
    Malutcy nie kumajo...

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.162

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Jak piszę że zahranicni to wiem co piszę, bo przebieg granicy RP w tej okolicy znam, kilka punktów nawet po XY dużo lepszych niż metry.
    Zresztą jedno działo orgonowe co to stoi niemalże na granicy (no dobrze, może 150m na północ) ,to widzę z okna , o ile nie ma chmur w górach lub mgieł na dole.Napisałem vojenske letadlo bo flightradar24.com nie raczył był pokazać, a w tej okolicy rejsowe letadla nie zwykły wykonywać Holding procedure .
    Nasze letadla to ostatnio śmigały w sierpniu 68' , niziutko i szybko aż po "bang" , "bang" żyrandole dzwoniły i sufity w kamienicy doznawały błyskawic obecnych do następnego malowania. O kilkanaście kilometrów dalej kolumny czołgów zaorały drogę krajową, a jeden wiadukt do dzisiaj się wali i nie może się zawalić, pomimo kilku pozytywnych expertyz.


    Adamie o jakich chipach piszesz? Każdy sam się chipuje, dobrowolnie i za własne piniendze kupując smatrphona.
    Pokróliczyło Ci się wszystko...
    Nie ma NASZE!
    To my jesteśmy już ICH.
    To jak jesteśmy ICH to latadlo NASZE.
    No, unijne.

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  3. #43
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.356

    Domyślnie

    @Adaś z czym masz problem?
    To że gotówka wyginie jest pewne naturalna droga postępu. To że rzad będzie starł się kontrolować ściągalność podatków ro też oczywiste.

    Masz z tym problem kupuj złoto i srebro za gotówkę na jakiś czas się okopiesz.

    Zapominasz o jednej rzeczy tu jest polaczkowo. Tu ogłaszają martwe rozporządzenia. Tu nie umieją maseczek upilnować, tu nie umieją plebsu zaszczepić. Ograniczają Wigilie i ?Sylwestra i taki kij . Ja już dawno użył bym wojska.

    Tego nie zatrzymasz a robić trzeba tak aby tonąć jako ostatni a może na jakimś napompowanym trupie uda się przeżyć.
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Jak fiskalny - to z NIPem.

    Wytłumacz mi, dlaczego kupując "wódę, wiagrę i gumki" ktoś miałby brać paragon fiskalny ?

    Zastanowiłem się teraz ile rzeczy w 2020 kupiłem na paragon fiskalny (fakturę).
    I wyszło mi, że tylko robota koszącego i to tylko dlatego, że był na 10x0%...
    No, US wie o mnie wszystko...


    Paranoja to jednak ciężka choroba...
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 27-12-2020 o 10:55
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  5. #45
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.356

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Wytłumacz mi, dlaczego kupując "wódę, wiagrę i gumki" ktoś miałby brać paragon fiskalny ?

    Zastanowiłem się teraz ile rzeczy w 2020 kupiłem na paragon fiskalny (fakturę).
    I wyszło mi, że tylko robota koszącego i to tylko dlatego, że był na 10x0%...
    No, US wie o mnie wszystko...


    Paranoja to jednak ciężka choroba...
    Ja wiem że kupujesz wiagrę i kondomy. Wniosek jeździsz na dziwki. Więcej wiem niż US
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  6. #46

    Domyślnie

    Ss.....spoko, znaczy się, nie przyglądałeś się tym papierkom jak płaciłeś wirtualem. Płacisz kartą to się papierkom termicznym przyjrzyj dokładniej .Jedna to paragon druga kwitek z karty. Dziwnym trafem zauważam pewne korelacje większych zakupów z reklamami google w necie. Skoro google ma to banki i zarząd Polin również.
    Zwróć uwagę na elementy wspólne ( nie mam na myśli daty)

  7. #47

    Domyślnie

    "Mega strona ta strefa44
    jak nie dostanę żadnej książki pod choinkę, to będę miał przednią rozrywkę "

    No cóż info zakazane oficjalnie tylko na takich stronach znajdziesz ew. blogach jak ktoś odważniejszy/głupszy. Ale oczekiwanie że takie samo przeczytasz na oficjalnym portalu to zakrawa na krańcową naiwność.

  8. #48
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał gnago Zobacz post
    "Mega strona ta strefa44
    jak nie dostanę żadnej książki pod choinkę, to będę miał przednią rozrywkę "

    No cóż info zakazane oficjalnie tylko na takich stronach znajdziesz ew. blogach jak ktoś odważniejszy/głupszy. Ale oczekiwanie że takie samo przeczytasz na oficjalnym portalu to zakrawa na krańcową naiwność.
    Masz rację, oficjalne portale takiej rozrywki nie zapewnią
    Szczególnie fajne zdjęcie tego samolotu, który rozpyla "chemstrail' w locie z wysuniętym podwoziem, na małej wysokości.
    Jaką sieczkę trzeba mieć w głowie, żeby dać wiarę, że w tym momencie rozpyla coś innego, niz paliwo...
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  9. #49
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Żaden z nich pewnie na trzeźwo nie widział aeroplana z bliska. A jeśli nawet przypadkiem któryś leciał do Egiptu, to nie sadzę aby zauważył jeden z drugim gdzie i kiedy tworzy się smuga kondensacyjna. To tak pięknie widać z bliska, a dziś każdą komórką można cyknąć fotkę.

  10. #50

    Domyślnie

    Z pewnością macie racje. Kwoty węglowe i pochodne podwyżki energii i towarów , za które już płacimy z pewnością zredukują ditlenek węgla w atmosferze.A może jednak w sprawie tej goeinżynierii klimatu zajrzycie wygoglacie zamiast mieć absolutną rację?
    http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_t...nie,p461734361. Zwróćcie uwagę na wbudowane linki do dokumentów

  11. #51
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Każden wierzy w to co chce lub w to co mu podsuną na ekran, ściególnie w obcych językach. Mądrze to wygląda. W końcu to wolny kraj i każdemu wolno być idiotą. Pojęcie chemitrails znałem wiele lat temu i takich mundrych inaczej spotkałem również na antypodach na zgromadzeniu tzw. Polonusów w kraju kangurów. Zadziwiło mnie, że byli to ludzie którzy "nie mieli czasu na podróże morskie" , czyli samolotami trochę świata musieli oblecieć i podobne duby smalone pletli o zasiewaniu z powietrza. Uderzająca była ich głęboka wiara w to co głosili. Również o chemitrails. Na pytanie: I kto to stworzył? odpowiedzi nie doczekałem się.
    Ostatnio edytowane przez Bertha ; 28-12-2020 o 22:39

  12. #52

    Domyślnie

    No z powodów zdrowotnych pilotem nie zostałem. Niemniej zdaję sobie sprawę że robienie z nieba szachownicy nie ma ekonomicznego uzasadnienia. To setki tysięcy dla jednego samolotu. Przy robieniu blokady dla światła słonecznego ma głęboki rozumny sens. Większy niż naziemna walka z ocipieniem. Nawiasem, ocieplenie nie ma ludzkiej przyczyny , a słoneczne. I dlatego to jest robione. Wg. poinformowanych powoduje przez swój skład liczne komplikacje - zakwaszanie gleb dlatego powinno się obszarowo wapnować , tez lotniczo.

  13. #53
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Cool

    Temat powrocil razem betonem negujacym ze to teoria spiskowa ktora jest faktem!!
    beton nie rozumie ze to za jego i moja kase go truja !!!
    plus preparaty w strzykawkach niby ze grypa c19 jest smiertelna?§!
    Pytanie jak byl leczony pacjent?
    ;;;amalgady,,,,,ny brak i zakaz sprzedazy?!
    i tak mozna dlugo ,,,,,,dobry jest film na yt upadekkabalytrza miec mocne nerwy i melisane polecam przed!
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

  14. #54

    Domyślnie

    Jak po paragonie US może zidentyfikować nabywcę "wódy, wiagry i gumek "




    Karta biedronki i sam się podpisujesz. Albo korelacja srajfona gps u i kasy we w biedrze czy innym sprzedawaczu.
    Jak zechcom to to skleją co do 20 zeta. A jak zechcom to nawet napiszą że Ci wczoraj wypadło z portfela w burdelu.
    AAA nie burdel obszarowo za duzy 300 000 km kw - to wypadło na schodach do nieba.

  15. #55
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Jaka karta biedronki, skąd Ty się urwałeś ?
    Jak korelacja kasy i telefonu jak tam 20 osób zakupy robi...
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  16. #56

    Domyślnie

    A jak kolega myśli po na jaki ch.. te karty na nr telefonu pozakładało ? Skąd się urwał ktoś kto myśli że może być anonimowy ? Obecność telefonu przy kasie skorelowana z wystawianym właśnie rachunkiem - czy to takie trudne ? Dziś pewnie zdolny gimnazjalista temat by ogarnął w jeden dzień.
    Ale .... trwajmy w błogostanie aż się coś nam stanie.

  17. #57
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Najpierw, to trzeba tę kartę miec, po co mi jakaś kartę Biedronka, Carrefour, itp skoro cenię sobie prywatność ...?
    Obecność telefonu przy kasie ? Litości. W tym samym czasie przy trzech kasach stoi 15 telefonow, nawet nie wspominając o tym,że w przytłaczającej większości przypadków mój zostawiam w samochodzie...

  18. #58
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.162

    Domyślnie

    No i już się staje!
    Wszyscy jesteśmy podejrzani... na razie, bo za kilka dni WSZYSCY BĘDZIEMY WINNI!!!
    Pierwszy z brzegu dupek w mundurku, bez twarzy, bo w masce i bez nazwiska , bo już nie noszą tego na mundurkach, napisze karteczkę - i to wystarczy!
    Udowadnianie, że jest się niewinnym jest co najmniej trudne w kraju, w którym kary płaci się do gminy a odzyskuje (ewentualnie) z kasy SĄDU!
    Sąd musiałby być głupi, aby się zubożyć w imę sprawiedliwości.

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  19. #59
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Panowie, czy uważacie że jeśli komuś na złość, w smartfonie NIE włączyliście geolokalizacji, to jesteście mniej namierzalni niż abonent który z premedytacją/z głupoty/z niewiedzy albo ........(wpisac dowolną przyczynę) włączył tę opcję? Celowo kliknąłem raz TAK przy rejestracji telefonu i wcale bym się nie zdziwił jeśli jedyna różnica w działaniu oprogramowania polega tylko na tym że ja dostaje komunikat "Jak oceniasz miejsce .......(tu nazwa obiektu z którego właśnie odjechałem, o ile jest oznaczone na mapach G.) który systemowo lekceważę, a wy po prostu tego komunikatu nie macie pokazywanego na ekranie. Chyba że ktoś ma jakiegoś antyka z ekranem wielkości znaczka pocztowego za 60groszy. Też kiedyś opierałem sie jeszcze na etapie Sony Cyberhot, który był najzgrabniejszym aparatem przed smartfonami. Wygoda obecnych rozwiązań jest niezaprzeczalna, chyba że ktoś żyje obrażony na cały współczesny świat i w dodatku nie pracuje. Aaaa to jego wybór, lecz od postępu i wygody trudno się wymiksować. Niby zdjęcia też można robić Leicą na film małoobrazkowy, lecz kto ma czas na przygotowanie statywu i światła oraz mokrą obróbkę? Czy taki film jest jeszcze ogólnodostępny? Trudno, coś za coś.
    O mandatach rodem z głębokiej komuny nawet szkoda pisać. Zresztą to nie przejdzie, to tylko temat zastępczy , zwykłe bicie piany.
    Ostatnio edytowane przez Bertha ; 14-01-2021 o 01:44

  20. #60

    Domyślnie

    Nie byłbym pewien co przejdzie a co nie. Właśnie wczoraj dostałem list Z Urzędu Skarbowego żebym udowodnił że zamknąłem firmę której nie mam już ponad 10 lat. Zachodzę w głowę jak to zrobię.

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony