dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    muszkieter7

    Zarejestrowany
    Jul 2020
    Skąd
    Charbrowo
    Kod pocztowy
    83-352
    Posty
    110

    Domyślnie Okna Wiśniowski, Drutex, Sonarol itp

    Mamy etap wyboru okien, jak na razie obejrzeliśmy 7 komorowe 3 szybowe zestawy okna Drutex i Wiśniowski, oczywiście za Wiśniowskiego wszyscy mnie powieszą

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    muszkieter7

    Zarejestrowany
    Jul 2020
    Skąd
    Charbrowo
    Kod pocztowy
    83-352
    Posty
    110

    Domyślnie

    Montaż wielowarstwowy, podcięcie w płycie na 3 cm pod poszerzenie podokienne, komponenty montaż

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Z tych trzech marek najlepsze noty ma Wiśniowski, mimo, że najkrócej w branży. Jeśli trafisz dobrego wykonawcę, to może i będzie ok. Ja obawiałabym się zakupu w firmie typowo bramiarskiej - Ci ludzie mogą mieć krótkie doświadczenia w montażu okien. Z drugiej strony może się okazać, że lepszy człowiek mało doświadczony acz wyszkolony, niż majster od 20 lat montujący tak samo.

    Montaż kompletny, czyli... tu dam głowę, że cena za pracę może się różnić 30-50-100% tak samo jak jakość jej wykonania. I polecana marka może dać plamę na całego, a marka na której wiesza się psy może obronić się pracą..

    Także.. wybierałbym lokalnego wykonawcę a nie markę okien..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  4. #4

    Domyślnie

    U mnie montowali Drutex'y i przykręcali kotwy na 1 śrubę o co się z nimi kłóciłem ale oni swoje że nie potrzeba na dwie bo tak robią. Ponad to jak dali te parapety ze styropianu to pod oknem nie ma kotew, też nie wiem czy to dobre i czy okno nie siądzie. Natomiast w oknie tarasowym (tradycyjne dwa skrzydła szer 2m) są podpory montażowe od spodu chyba z 5 szt na których okno siedzi i też na jedną srubę do betonu, nie dawali mi poszerzenia systemowego czy platwormy, wsadzili jedynie styropian do zasłonienia szpar. Sam nie wiem czy to dobre. Poza tym te taśmy od ciepłego montażu paroprzepuszczalne słabo się kleją do tynku. A tak poza tym Drutex żaden szał ,zwykłe okna i tyle nic tam nie ma nadzwyczajnego, bardziej martwię się o trwałość.
    Ostatnio edytowane przez KUBEK1978 ; 19-01-2021 o 15:24

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony