dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
  1. #1

    Domyślnie Poszukuje takich części geberitu! Pomocy

    Witam.Jaka to firma? Ktoś coś wie? Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200611_114037.jpg
Wyświetleń:	42
Rozmiar:	85,1 KB
ID:	451483

  2. #2

    Domyślnie

    masz to przed sobą. My nie. Ściągnij i szukaj o numerach. Przycisk nie miał oznaczeń?

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał pandzik Zobacz post
    masz to przed sobą. My nie. Ściągnij i szukaj o numerach. Przycisk nie miał oznaczeń?
    Nie ma właśnie nic żadnych numerów logo producenta być może zostało dawno zmyte. Szkoda żeby rozbierać cały geberit i szafę.

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.276

    Domyślnie

    Jaką szafę? Oprócz zbiornika, to wszystkie ruchome części wymienia się przez to co masz na fotografii. Ściągnij co się da, kolejne fotki wyślij do serwisu (mogą zadać pytania dodatkowe) i dowiesz się. Dla ciebie geberit to takie pojęcie jak dla naszych przodków singer albo elektrolux. Czyli maszyny do szycia albo odkurzacze, od wiodących marek sprzed lat.

  5. #5

    Domyślnie

    Do jakiego serwisu? Szafa znaczy cala zabudowa.

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.276

    Domyślnie

    Drugie zdanie #4 przeczytaj wielokrotnie do skutku, aż zrozumiesz. Ściągasz szary plastik (chyba wcześniej trzeba wyjąć sprężystą zapinkę drucianą) i masz dostęp do bebechów (zawór odcinajacy, zawór napływowy z pływakiem i dzwon=zawór spustowy). W komórce zapalasz lampkę i po obejrzeniu robisz fotki, gdzieś jakeś opisy muszą być, chyba że to jakiś no name.

  7. #7

    Domyślnie

    Mistrzu napisz mi do jakiego serwisu mam się zgłosić napisałem wcześniej ze nie ma żadnych opisów ani oznaczeń.

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.276

    Domyślnie

    Z fotkami w smartfonie lub wydrukowanymi na papirze A4 udajesz się choćby do najbliższego marketu na 3. lub 12. literę alfabetu i tam pytaj. Lub w Uncle Google szukasz serwisów popularnych marek tych wyrobów. Jedną wymieniłeś, druga jest na trasie DK92 w okolicach przeprawy przez Wartę, plus multum krajowych & zagranicznych marek.

    Albo na stronce youtube.com wpisujesz frazę spłuczka podtynkowa i zatapiasz się w oceanie informacji.
    Nie lękaj się! Internet nie kąsa.

    Najszła mnię taka refleksja, że sądząc po wielkości przycisku to urządzenie było bardzo wiekowe. Czy nie prościej byłoby skleić stary przycisk z połamanych kawałków i wydrukować nowy na drukarce 3D?
    Ostatnio edytowane przez Bertha ; 31-12-2020 o 10:16 Powód: Naj...

  9. #9

    Domyślnie

    Kolego przycisk mam sprawny chodzi mi o lewy popychacz którego nie ma i jest to widoczne na zdjęciu które wrzuciłem. Z tyłu urwał się plastik od spluczki i popychacz nie ma na czym się oprzeć i skleic się tego nie da gdyż klej tego nie utrzyma. W poniedziałek będę to rozbieral i porobie więcej zdjęć. I udam się do marketu na 3 literę alfabetu.

  10. #10

    Domyślnie

    Ten stelaz wygląda na cersanit . Możesz wejsc na ich stronę i porozmawiać z ich doradcą technicznym .

  11. #11

  12. #12

    Domyślnie

    Czyli potrzebujesz zawór spustowy . Demontaż starego i montaż nowego jest prosty . Nie wiem czy w marketach będą mieli części zapasowe . Skontaktuj się z serwisem . Najlepiej poprzez ich stronę www /

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał vadiol Zobacz post
    Czyli potrzebujesz zawór spustowy . Demontaż starego i montaż nowego jest prosty . Nie wiem czy w marketach będą mieli części zapasowe . Skontaktuj się z serwisem . Najlepiej poprzez ich stronę www /
    Dziękuję za informacje tylko teraz jeszcze kwestia firmy czy to jest Cersanit czy Koło Geberit Group. Będę w poniedziałek dzwonił i rozpytywał.

  14. #14

    Domyślnie

    Witam.No niestety ani nie był to Koło ani cersanit ani sanit ani schwab jest to firma ferra korab.Mechanizm juz zamówiony
    https://novo-serwis.pl/produkt/mostek-mechanizm-dzwigniowy-korab-zamiennik/
    W każdym razie dziękuję wszystkim za pomoc. Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony