dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Nowe okna Drutex, powginane uszczelki

    Witam. Niedawno zamontowano mi okna Drutex i zauważyłem że w rogach górnych i dolnych uszczelki są dziwnie :wgniecone" do środka ( jak na zdjęciu) . Czy to wada czy coś normalnego? Pozdrawiam
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_20201229_224358.jpg
Wyświetleń:	147
Rozmiar:	88,4 KB
ID:	451506   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_20201229_231856.jpg
Wyświetleń:	151
Rozmiar:	91,1 KB
ID:	451507  

  2. #2

    Domyślnie

    Według upierdliwych doradców to będzie wada, realnie bez znaczenia. Ciesz się jednymi z nielicznych już okien z wkładaną uszczelką z EPDM a nie zgrzewaną z elastomeru.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Tak, to "jakaśtam" mało istotna wada estetyczna. Popraw to palcem i będzie ok. To nie potrwa nawet minuty. Oczywiście możesz "wymagać" ale coś takiego zrobisz /zepsujesz sam przy byle myciu czy oparciu się o okno. Także - ciesz się tym co masz, nie ma czym się martwić.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  4. #4

    Domyślnie

    Hmm dla mnie to szajs i wada. Jak można takie coś robić w 21 wieku. Mam okna w 15stoletnim bloku i po tylu latach dają rade ale też nie ma czegoś takiego jak u ciebie i nigdy nic nie było przy nich robione jeszcze. Przejedź się z ciekawości do takiej castoramy i obejrzyj te okna co mają na stocku, podejrzewam że możesz się wkur... bo będą lepiej wykonane a o połowe tańsze.
    Teraz wstawiałem Drutexy w nowym domu i też na to zwróciłem uwagę ale nie ma tak jak u ciebie. Ja tam nie widzę przepaści w jakości okien sprzed np. 10-15 lat i teraz. Jedynie te 3 szyby i tyle a co to da na przyszłość ??? może da o ile ramy się nie powyginają ,a uszczelki nie rozpuszczą czy popękają bo pewnie też nie ta jakość co kiedyś. Podejrzewam że teraźniejszy szajs za 15 lat pójdzie na śmietnik.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony