dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Mieszkanie 53m2 dodatkowy pokój

    Witam jestem nowy na forum, niedawno podpisałem umowę deweloperską na mieszkanie widoczne na zdjęciu, potrzebuję w nim jednak dodatkowy pokój z myślą o przyszłości. Możecie mi jakoś pomóc? Jak to wydzielić? Mieszkanie jest w fazie budowy dopiero więc ewentualne przestawienie ścian wchodzi również w grę. Na początku myślałem o zmniejszeniu sypialni ale co dalej?
    Link do lepszej jakości rzutu
    https://ibb.co/G7cpcKs
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rzut 53,34m2.jpg
Wyświetleń:	78
Rozmiar:	10,2 KB
ID:	451518  
    Ostatnio edytowane przez Han92 ; 30-12-2020 o 14:32

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Jedynie pokój tam, gdzie jest kanapa



    telewizor w takim układzie:
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 30-12-2020 o 15:34

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki wielkie! a czy zamiast tego blatu można wymurować cienką ściankę tak aby telewizor powiesić na uchwycie?

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    rozwiązań jest wiele, w necie sporo inspiracji:





    trzeba tylko pamiętać, że między blatami w kuchni powinno być przejście 110-120 cm.
    Rysunek jest mały, bez wymiarów, wiec rysowane "na oko".

  5. #5
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Podział salonu na dwa pomieszczenia znacznie zmniejszy przestrzeń, dlatego już na etapie aranżacji warto pomyśleć o tym jak ją optycznie powiększyć. Proponowane przez Elfir aranżacje właśnie takie są. Niepełna ścianka nie oddziela aneksu na poziomie wzroku, tylko funkcjonalnie dzieli przestrzeń. Jasna kolorystyka ścian i wyposażenia, gładkie powierzchnie oraz wiele punktów świetlnych dopełniają dzieła.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony