dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Organizacja przestrzeni małego biura w salonie / Biurko do pracy przed komupterem.

    Cześć,


    Chcę w salonie zrobić wydajne stanowisko pracy zajmujące jak najmniej miejsca.

    1. Czy ktoś z Was widział / zna / poleci rozwiązania wstawienia biurka komputerowego w salonie lub większym pokoju, aby przestrzeń biurka była ładnie odizolowana od reszty pokoju?

    2. Jakie biurka polecacie? Podrzućcie coś wartego uwagi pod względem nowoczesności ,ergonomii miejsca. Przeglądając ofertę Jysk widzę trzy zbite deski i na tym biurka się kończą.

    3. Co Waszym zdaniem powinno się znaleźć na biurku, aby ułatwić i uprzyjemnić pod względem porządku pracę. Widziałem, ale ne wiem jak to się nazywa - zestawy ze skóry mające notes, podkładkę do pisania, miejsce na pióro, długopis. Wszystko ujednolicone kolorystycznie i stylowo. Chciałbym zadbać o estetykę miejsca mając na uwadze, że nawet nie pracując biurko będzie cały czas widoczne podczas zwykłego przebywania w salonie. Jak u Was się to sprawdza? Lub co doradzicie?

    4. W związku z pracą w domu i potrzebą dzielenia skupienia z zabawami i krzykiem dzieci macie na to jakiś technologiczny patent - przykładowo specjalne słuchawki wyciszające, które można trzymać przez 8 godzin bez ryzyka odpadnięcia uszu od ścisku


    Dzięki za podzielenie się wiedzą.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    zrób biurko w zamykanej szafie, oszczędzisz na notesach ze skóry

  3. #3

    Domyślnie

    Podbijam temat.

  4. #4
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Kąt do pracy w salonie powinien być elementem jego aranżacji, wtapiać się kolorystycznie i stylistycznie w salon. Wybierając więc biurko, półki, krzesło należy zwrócić uwagę na to jak będzie w ich towarzystwie wyglądała kompozycja całego salonu. Samo miejsce musi spełniać jednak jakieś funkcje i wiele zależy od wykonywanej tu pracy. Inaczej zaaranżujemy biuro dla informatyka (tutaj pewnie nacisk położymy na duży monitor/monitory), inaczej dla nauczyciela (miejsce na książki, słowniki, podręczniki i sprawdzane zeszyty), a jeszcze inaczej dla księgowej.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	26.jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	66,9 KB
ID:	451856Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	26a.jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	55,3 KB
ID:	451857

  5. #5

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedź, jednak dotyczy ona oczywistych spraw. Bardziej zależy mi na precyzyjne odpowiedzi na pytania, które zadałem w pierwszym poście.

  6. #6

    Domyślnie

    Ostatni rok był czasem wymyślania różnych optymalizacji miejsca dla "home office". Podzielcie się swoimi rozwiązaniami,

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Wrocław nieopodal
    Posty
    2.138

    Domyślnie

    Ostatnio najlepszą optymalizację zrobił za mnie rząd ... szkoły otworzył


    Ad.1.
    Jak ma być nienachalne aranżacyjnie to idź tropem Elfir - szafa. Mogą być też regały wiszące (po złożeniu zaledwie półka będzie).

    Ad.2.
    Szukając biurka w Jysk i narzekajac na ofertę to tak jakbyś poszedł na pchli targ i narzekał "co za czasy nie ma noży bez rdzy".

    Ad.3.
    Pracujesz to wiesz po co sięgasz w trakcie pracy. Trzymaj tylko potrzebne rzeczy, użyteczne, biurko to nie miejsce na "wazoniki i słoniki z trąbką do góry". Jasne kwestie wizualne rozumiem, ale niech to zrobi kolor, materiał biurka a nie bibeloty.

    Ad.4.
    Zależy od wieku dzieci. Najlepiej to je zamknąć w osobnym pokoju :] (to porada praktyka)
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

  8. #8
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    barto125

    Zarejestrowany
    Jan 2021
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    85-796
    Posty
    60

    Domyślnie

    Też mam ten problem i po przemyśleniu wszystkiego miejsce do pracy zorganizuję sobie najpewniej w kotłowni - będzie tam stała tylko pompa ciepła a pomieszczenie spore, to i biurko wejdzie.

  9. #9

    Domyślnie

    Ma ktoś jeszcze jakieś sugestie?

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    nie da ci się pomóc, nie wiedząc nic o pomieszczeniu, wielkości, układzie, zagospodarowaniu, potrzebnej ci wielkości biurka (jak mam z Jyska i nie narzekam), ilosci miejsca do przechowywania.

    Twój pierwszy post wygląda jak zachęta do spamowania ofertami.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony