dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    heteranthera

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    sd
    Kod pocztowy
    93-232
    Posty
    207

    Domyślnie Jaki system ściemniania lap ledowych

    Hej,

    Mam kilka obwodów z różnymi lampami i chciałbym je ściemniać jakiś systemem z którym nie ma problemów z kompatybilnością (np ściemniacz i zasilacz ściemnialny niekompatybilne i powstają migotania itp).
    Przykładowa lampa, która mnie interesuje to https://www.aqform.com/pl/oprawy-wpu...uszczany,31811
    Piszą, że Ściemnianie w opcji: Phase-Control. Ale będą też inne lampy i taśmy LED.

    Chciałbym mieć ładnego pilota z kilkoma strefami i sobie przyciskiem albo dotykowo ściemniać dany obwód. Lampy będą na 12V, a więc urządzenie ściemniające musi być chyba za zasilaczem a przed lampą.

    Jakie znane na rynku rozwiązania proponujecie ? Takie aby nie było problemów z kompatybilnością i z częściami zamiennymi.

    Znalazłem coś takiego: AQsmart, w sumie pilotem mógłby być telefon.. Czy to jest dobre rozwiązanie ? hmmm.. strasznie mało jest lamp, które to wspiera. Czyli może coś bardziej standardowego bym potrzebował.. Jeden pilot kilka stref i aby działał z taśmami ledowymi i tą lampą wyżej z linka.
    Ostatnio edytowane przez heteranthera ; 03-01-2021 o 21:11

  2. #2

    Domyślnie

    Do Phase-Control najłatwiej chyba będzie znaleźć ściemniacz. Z kolei niekoniecznie musisz się sugerować tym co jest na stronie, bo w aqform mogą Ci zrobić innym system ściemniania w miarę możliwości.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony