dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kulfi82
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    70-795
    Posty
    186

    Domyślnie

    ja bym jeszcze zapytał, czy był przegląd kominiarski celem sprawdzenia szczelności.

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Stermaj

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Podkarpacie
    Kod pocztowy
    38-400
    Posty
    1.578

    Domyślnie

    Ciekawi mnie jeszcze jaki jest poziom pyłów PM10 i PM2,5. Czy czasem nie produkuje sobie "smogu" w domu. Sam fakt pojawiania się osadów może być tego dowodem.

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Cytat Napisał Stermaj Zobacz post
    Ciekawi mnie jeszcze jaki jest poziom pyłów PM10 i PM2,5. Czy czasem nie produkuje sobie "smogu" w domu. Sam fakt pojawiania się osadów może być tego dowodem.
    A co w tym ciekawego? Na pewno umrzesz w męczarniach jak wszyscy którzy lubią ognisko i grila Do tego jeśli wędzisz drewno, w dodatku niedosuszone, to masz jeszcze w salonie benzo(a)piren

  4. #24
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Stermaj

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Podkarpacie
    Kod pocztowy
    38-400
    Posty
    1.578

    Domyślnie

    Cytat Napisał eniu Zobacz post
    A co w tym ciekawego? Na pewno umrzesz w męczarniach jak wszyscy którzy lubią ognisko i grila Do tego jeśli wędzisz drewno, w dodatku niedosuszone, to masz jeszcze w salonie benzo(a)piren
    eniu ja pisałem o autorze wątku, no ale trochę źle mi wyszło w treści .
    Bronię się przed PMami, W WM zastosowałem odpowiednie filtry i nawiewam do domu 0% PMów. chociaż na zewnątrz normy przekraczają czasem 1000% (nie pomyliłem zer). Mam duży filtr węglowy, który mam nadzieję łyka jeszcze inne świństewka, którymi raczy mnie otoczenie. Przynajmniej w domu chcę mieć w miarę czyste powietrze.
    Kominek pewnie potrafi czasami dobrze nasmrodzić, no ale dla klimatu "domowego ogniska" ludzie potrafią poświęcić swoje zdrowie.
    Kominka nie mam, komin mam a palę gazem.
    Ostatnio edytowane przez Stermaj ; 07-01-2021 o 16:44

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Cytat Napisał Stermaj Zobacz post
    eniu ja pisałem o autorze wątku, no ale trochę źle mi wyszło w treści .
    Bronię się przed PMami, W WM zastosowałem odpowiednie filtry i nawiewam do domu 0% PMów. chociaż na zewnątrz normy przekraczają czasem 1000% (nie pomyliłem zer). Mam duży filtr węglowy, który mam nadzieję łyka jeszcze inne świństewka, którymi raczy mnie otoczenie. Przynajmniej w domu chcę mieć w miarę czyste powietrze.
    Kominek pewnie potrafi czasami dobrze nasmrodzić, no ale dla klimatu "domowego ogniska" ludzie potrafią poświęcić swoje zdrowie.
    Kominka nie mam, komin mam a palę gazem.
    No to nie sprawdziłem autora wątku

    Na Podkarpaciu powstała uchwała o prawidłowym spalaniu. Próbowano ją wdrożyć w Wielkopolsce, w dwóch miastach. Uwalona na poziomie województwa. Nawet nie spróbowano jak by to działało.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony