dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Wymiana eternitu na blachodachówkę modułową

    Dzień dobry,
    chciałbym poznać opinię co zastosować przy wymiany eternitu na blachodachówkę modułową.
    Dom piętrowy ,konstrukcja więźby dachowej metalowa, krokiew 2x T, dach dwuspadowy, kąt nachylenia 24 i 40 stopni. Poddasze nieużytkowe. Ocieplenie wełna mineralna( 10cm+15cm) ułożona na skosach i suficie piętra.
    1. Płyta osb czy membrana?
    2 Jeśli płyta osb to czym pokryta pod blachodachówkę, papa ?
    andrzej

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.200

    Domyślnie

    Płyta OSB grubość 12 mm i papa podkładowa termozgrzewalna modyfikowana SBS. Należy zapewnić poprawną wentylację dachu. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał andrzej197310 Zobacz post
    Dzień dobry,
    chciałbym poznać opinię co zastosować przy wymiany eternitu na blachodachówkę modułową.
    Dom piętrowy ,konstrukcja więźby dachowej metalowa, krokiew 2x T, dach dwuspadowy, kąt nachylenia 24 i 40 stopni. Poddasze nieużytkowe. Ocieplenie wełna mineralna( 10cm+15cm) ułożona na skosach i suficie piętra.
    1. Płyta osb czy membrana?
    2 Jeśli płyta osb to czym pokryta pod blachodachówkę, papa ?
    Hej, odpowiedzi na pytania Ci nie udzielę, bo moja wiedza w tym temacie jest zbyt mała, ale chciałbym zapytać przy okazji – na jakie blachodachówki się zdecydowałeś? Też będę wymieniał eternit za niedługo i się zastanawiam… Znajomi polecili mi Regamet i muszę przyznać, że tą opcję rozważam najpoważniej, ale wolę zasięgnąć jeszcze opinii w innych miejscach. Znajomi mają ich blachodachówkę już od kilku dobrych lat i jak na razie nie mieli żadnych problemów. Dach mają ocieplany i dobrze odizowlowany akustycznie przy okazji, a na tym też mi zależy, ale to chyba już kwestia niezależna od tego, jakiej blachodachówki użyję. Pozdrawiam i powodzenia !

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony