dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Okna Krispol opinie

    Witam. Jestem na etapie zbierania informacji o różnych producentach okien, jedna wpadła mi w oko, firma krispol czy może się ktoś wypowiedzieć na temat jakości tych okien?

  2. #2

    Domyślnie

    Cześć,

    Firma znana od lat i nie tylko w Wielkopolsce gdzie mieszkam. Moi rodzice mają okna i bramę garażową z Krispola od 5 lat.
    Póki co (odpukać) nic nie szwankuje, wystarczy regularny serwis bramy. Chodzi jak nówka!
    Co do okien to rodzice rozważali kilka firm, ale padło na Krispola bo mają certyfikowanych monterów (kto jest w temacie wie, że montaż okna to 50% sukcesu a montaż to kolejne 50%. W przypadku tej firmy mamy 100% profeski.

  3. #3

    Domyślnie

    jeden się zarejestrował tylko po to żeby zapytać
    a drugi się zarejestrował specjalnie żeby zachwalić

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał adamu87 Zobacz post
    kto jest w temacie wie, że montaż okna to 50% sukcesu a montaż to kolejne 50%
    Cóż za złota myśl

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    greg997

    Zarejestrowany
    May 2019
    Kod pocztowy
    24-220
    Posty
    3

    Domyślnie

    Okna wykonane nie najlepiej - mam pare zastrzeżeń - przy montażu okien fen - dostałem ramy w dwóch kolorach brąz i białe - do szarych oklein. Okno HST pękło przed odbiorem i pare miesięcy czeka na wymianę klamki każda z innej parafii - czekam na standaryzację HST nie ma progu- rezultat - różne poziomy z innymi oknami, montaż wykonany przez firmę RAD BUD z Lublina, przedstawiciela - tragedia w wykonaniu i kontakcie

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony