dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Instalacja FV Łódzkie/Śląskie montaż

    Witam ,
    Przymierzam się do instalacji FV mam dach z trapezu do rozdysponowania ponad 100m2 kierunek południe . Pobór roczny prądu to 3kWp dodatkowo chce założyć pompę ciepła 9kw.
    Instalacja chyba potrzebna 10kWp czyli maksymalna do 80% zwrotu z sieci.
    Szukam porządnej ekipy do montażu / serwisu takiej instalacji lokalizacja inwestycji to 40km od Częstochowy / 30km od Wielunia . Głównie chodzi o polecenia od użytkowników , a nie reklamy firm montujących , ponieważ przy obecnym boomie instalatorów jak grzybów po deszczu ,a chciałbym , żeby zostało to dobrze zrobione i nic dach nie zniszczony .
    Z góry dziękuje za pomoc .

  2. #2

    Domyślnie

    Nikt nic ? Nie ma tu użytkowników z tych województw , którzy montowali u siebie panele c

  3. #3

    Domyślnie

    A nie wpadłeś na to aby samemu wysłać zapytanie do kilkunastu firm? Bo my na forum raczej oceniamy sprzęt i cenę a nie proponujemy firmy, tylko po to aby je zareklamować.
    7.3kW w fotowoltaice + 7,2m2 kolektorów słonecznych.

  4. #4

    Domyślnie

    Nie wysyłałem zapytań , bo z tego co czytam co firma to inny sprzęt i podejście . Nie chciałem zagłębiać się już w ten temat bo wszystkiego wiedzieć nie można jakie panele / falownik co jak i gdzie , a mam dużo tematów rozgrzebanych dlatego tez moje pytanie o kogoś fachowego , ale ok nie było tematu .

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony