dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Kuchnia z jadalnią

    Witajcie.
    Proszę o pomoc jak zaaranżować kuchnię z jadalnią bo nie wiem czy teraz nie będzie tam za ciasno. Po drugie chciałbym powiększyć wyspę bo teraz jest 150cm myślę że to słabo będzie wyglądało (zmniejszyć spiżarkę?).
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez tytułu.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	8,9 KB
ID:	452072  

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    nie sil się na płytę na wyspie - jest za mała, nie ma jak odkładać naczyń. Sama wyspa nie przeszkadza, ale niech będzie po prostu blatem roboczym.
    Chyba, żeby zmienić nieco układ kuchni i zrobić dużą półwyspę.
    Wyrównaj linię zabudowy do linii ściany spiżarki.

    Do tego przesuń nieco drzwi od spiżarki, na środek.


  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    spiżarka mniejsza? Przecież ta jest już mała.

    tak wygląda okno narożne z blatem tylko pod jedną częścią:






    Zastanów się nad salonem - masz wielkie okno na ogród i ustawiasz kanapę tyłem, żeby gapić się tylko w ścianę z TV zamiast w ogród?
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 18-01-2021 o 12:41

  4. #4

    Domyślnie

    Macie bardzo mało szafek wiszących w kuchni przez to okno narożne, trzeba znaleźć miejsce na przechowywanie.Proponuję przenieść spiżarkę, a w jej miejsce wstawić lodówkę i szafę gospodarczą do przechowywania żywności. Natomiast samą spiżarnię na mniej potrzebne rzeczy wydzielić z łazienki (niestety wejście przez garaż). Jeśli wszystkie sypialnie macie na piętrze, to zamiast łazienki na dole proponuję sam WC. Zostanie Wam też pomieszczenie pod schodami, może na przybory do sprzątania itp... Co do salonu macie idealną ścianę na zabudowany kominek z regałem. W lato możecie patrzeć się na ogród, a zimą na ścianę z kominkiem np. elektrycznym Fajnie też wygląda TV nad kominkiem.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	4.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	19,6 KB
ID:	452136  

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony