dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Kentuckyjohny

    Zarejestrowany
    Jan 2021
    Skąd
    Trójmiasto
    Kod pocztowy
    81-342
    Posty
    1

    Domyślnie Serwis Amica to jakiś żart!

    Kupiłem jedwabisty produkt Amica jest to lodówka.Po rozpakowaniu produktu okazało się że otwory na uchwyty do drzwi,są za małe. Trzeba było je rozwiercać. Niestety po dwóch tygodniach lodówka padła. Czekam na serwis Amica już 3 tygodnie. Całe święta i Nowy rok bez lodówki jedzonko z lodówki o wartości 1000zł wyrzucone do śmietnika. Zawiodłem się na tej firmie po całej linii. Poprzednia lodówka też była Amica i działała 16lat. A teraz co produkują to chyba made in China. Nie kupię nic w życiu co nazywa się Amica!. Ze względu na serwis gwarancyjny. Przyjechał pan z serwisu po 3tyg .Wymienił jedną część drugiej nie miał , musi zamówić. Nadal czekam już prawie miesiąc, lodówka stoi jako ozdoba. Gdybym wiedział że tak będzie, kupiłbym drugą innej firmy a tą sprzedał po naprawie. Jeśli w ogóle ją naprawią

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    jedwabisty?

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    jedwabisty?
    to takie zmiękczenie mękkiego wulgaryzmu

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kentuckyjohny Zobacz post
    Kupiłem jedwabisty produkt Amica jest to lodówka.Po rozpakowaniu produktu okazało się że otwory na uchwyty do drzwi,są za małe. Trzeba było je rozwiercać. Niestety po dwóch tygodniach lodówka padła. Czekam na serwis Amica już 3 tygodnie. Całe święta i Nowy rok bez lodówki jedzonko z lodówki o wartości 1000zł wyrzucone do śmietnika. Zawiodłem się na tej firmie po całej linii. Poprzednia lodówka też była Amica i działała 16lat. A teraz co produkują to chyba made in China. Nie kupię nic w życiu co nazywa się Amica!. Ze względu na serwis gwarancyjny. Przyjechał pan z serwisu po 3tyg .Wymienił jedną część drugiej nie miał , musi zamówić. Nadal czekam już prawie miesiąc, lodówka stoi jako ozdoba. Gdybym wiedział że tak będzie, kupiłbym drugą innej firmy a tą sprzedał po naprawie. Jeśli w ogóle ją naprawią
    Mieliśmy to samo z Amicą . Sprzęty kupione w OleOle zmywarka - Amica DIM637ANBTLKD i piekarnik Amica ED57369BA+ X-Type Steam . Obsługa sklepu na najwyższym poziomie. Piekarnik - pierwsza reklamacja - wymiana wyswietlacza ,druga reklamacja cieknący system parowy - sprzęt zwrócony do sklepu . Ze względu na wygląd (czarne szkło) kupiliśmy ponownie amice bez zadnych bajerów .Zmywarka - pierwsza reklamacja wymiana sterowania sensorowego 2x ,druga reklamacja - dolne ramię spryskiwacza uderza o korek soli - reklamacja odrzucona , jak twierdzi serwis tak może stukać - ręce opadają . Ogólnie jest to jedna z najnowszych zmywarek a tyle w niej bubli że to aż niewiarygodne
    Generalnie nie polecam Amici

  5. #5

    Domyślnie

    Ja mam lodówkę firmy Amica GLZ.FK3336DFCX kupioną w 2016 roku - dwa razy korzystaliśmy z reklamacji (na szczęście w ramach 5-letniej gwarancji, ale w tym roku się kończy na osobę z serwisu trzeba było czekać ok. tygodnia-dwóch).
    Wyświetlacz z dotykowym panelem też jest problematyczny. Nie polecam
    Za to pralka Amica GP. EMAWP6123L tez z tego okresu, jest fajna, bezproblemowa jak narazie.

  6. #6

    Domyślnie

    pocieszę Was, że pralka LG jest jeszcze gorsza
    https://www.youtube.com/watch?v=XE8ST8EaqXY

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.660

    Domyślnie

    Cytat Napisał mmmarcinnn Zobacz post
    pocieszę Was, że pralka LG jest jeszcze gorsza
    https://www.youtube.com/watch?v=XE8ST8EaqXY
    Zgodziłbym się z tym niedawno kupiłem za ponad 2 koła miała byc cicha jak diabli a wali tak że pierwszy polar kupiony w 1984 roku to był mruczek ten LG już na wyświetlaczu cyfry po połówce a przy wirowaniu najlepiej opuścić dom i dobrze że na blokach nie mieszkam bo by mnie do administracji zgłosili sąsiedzi . 12 letni samsung był cichutki a to ech.

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.660

    Domyślnie

    Cytat Napisał olcia84 Zobacz post
    u nas było to samo, kupiliśmy lodówkę i zmywarke amica i obie na reklamacje poszły
    mam indukcję amica i drżę by na sieci el nie było jakiegos zaniku napięcia bo nie odpali i trzeba wyłączyć bezpieczniki co najmniej na godz w instrukcji pisze pół godziny ale to za mało i najlepsze że jak nie odpali po tych półgodzinach to następny czas resetu trzeba liczyć razy dwa kurwa statek kosmiczny z 1960 roku kilka sekund restetują a tu dureń programista nie wiadomo c miał na myśli .

  9. #9

    Domyślnie

    Kurcze, stary Bosch (lodówka), stare Gorenje (pralka) działają 20 lat, w pralce rok temu wymieniłem pompę wody za 3 dychy, lodówka mruczy i chłodzi.
    Dom E-143, 140 m2 użytk, (210 m2 po podłodze), Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima LG ArtCool Slim 3,5 kW (na letnie upały), podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10 Standard Plus.

  10. #10
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    tom1kow

    Zarejestrowany
    Mar 2023
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    51-350
    Posty
    10

    Domyślnie

    mam ponad 10 lat pralkę Amica APE 1200 i tylko musiałem sprężyny od bębna wymienić w tym czasie

  11. #11

    Domyślnie

    Ja jakoś nie ufam polskim produktom AGD. Nigdy mnie nie zawiódł electrolux

  12. #12
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    qwerty1986

    Zarejestrowany
    Jul 2018
    Skąd
    Białystok
    Posty
    286

    Domyślnie

    Bo polacy produkują gówno.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony