dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    zrób to sam

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Prudnik
    Kod pocztowy
    48-200
    Posty
    67

    Domyślnie duże szerokie i głębokie szuflady - jakie prowadnice? GTV czy Amix?

    Mam głęboką wnękę, chcę ją wykorzystać maksymalnie na szafę na ubrania i szuflady wychodzą mi ok 82cm szerokie i 65-70 cm głębokie. Wysokość planuję żeby były pojemne i wygodne 25 cm.

    Jakie prowadnice polecacie do takich dużych szuflad, żeby wytrzymały duże grono użytkujących osób a zarazem żebym nie musiał płacić miliony?

    myślałem o rolkowych bo najtańsze i pewnie dużo mniej się zużywają od kulkowych, ale w sklepie uświadomili mnie, że owszem są o dł 650mm ale nadają się raczej do wąskich szuflad np 40cm. Są jeszcze dolnego montażu blum movento ale ich cena 170 zł x 10 szt to trochę dużo.

    Znalazłem coś takiego o połowę tańsze, czy ktoś zopiniuje? https://amix.pl/pl/prowadnice-meblow...dlugosc-600_mm Amix ma dwie propozycje w tym rozmiarze - o nośności 25kg i 40kg - taka szuflada mimo dużej powierzchni obciążona jedynie ciuchami raczej i tak nie przekroczy 20 kg, czy zatem ze względu na wielkość warto inwestować i kupić te prawie dwa razy droższe, czy nie ma sensu?

    No i zostaje jeszcze GTV z nośnością 30 kg, ale nieco krótsze bo 550, a może ktoś montował na krótszych prowadnicach dłuższe szuflady i spokojnie to wytrzymują pod warunkiem, że nie są zawalona 50kg gwoździ albo talerzy a jedynie 10kg waga szuflady i 10 kg ubrań?
    Ostatnio edytowane przez zrób to sam ; 25-01-2021 o 14:23

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony