dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Przeorganizowanie łazienki

    Witam,

    mam pytanie odnośnie przeorganizowania łazienki w nowym mieszkaniu - ogólnie czy to będzie bezproblemowo wykonalne, możliwe, czy nie przysporzy bardzo dużo pracy.
    Poniżej dwa zdjęcia (rzut, oraz zdjęcie łazienki w środku ze strzałkami, co ma gdzie powędrować).
    -WC - przesunięcie bliżej drzwi o około 50/60cm - rozumiem, że można zamontować stelaż i pociągnąć rurę ok.50cm do tego odpływu. Rurę chciałem zakryć robiąc większą zabudowę karton gips lub wstawiając jakąś wąska szafkę taka dopasowaną, a w niej na dole byłaby ta rura.
    -Prysznic zamiast wanny - przesunięcie wody wyżej i w lewo oraz odpływu w lewo, aby zrobić możliwie jak najbardziej płytki brodzik (liniowy raczej odpada, bo za dużo roboty). Ustawienie prysznica wymusza właśnie zmianę wc, bo ten komin na tylko 60cm szerokości, więc prysznic będzie wychodził poza jego obrys, więc żeby wygodnie korzystać z wc.
    -przeniesienie grzejnika na ściane blisko wejścia - tutaj obawiam się najbardziej, że może być z tym problem, co sądzicie?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lazienka1.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	82,5 KB
ID:	452392   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lazienka2.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	93,4 KB
ID:	452393  

  2. #2

    Domyślnie

    Największy problem będzie z miską ustępową - duża rura i problematyczne robienie spadków. Swoją drogą ja nie widzę odpływu dla miski ustępowej. Trzeba porzeźbić i zobaczyć jak tam jest. Na zdjęciu nic nie widać.

    Reszta zmian nie powinna być problemem.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony