dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    dzafer

    Zarejestrowany
    Jan 2021
    Skąd
    Częstochowa
    Posty
    1

    Domyślnie Młoto-wiertarka SDS, tania, mocna, niemarkowa czy firmowa ale teoretycznie słabsza?

    Witem serdecznie wszystkich masterkowiczów,

    Chciałem zakupić do domu młotowiertarkę i mam dylemat. W podobnej cenie mogę kupić markowe Bosch GBH 2-26, Makita HR2630 albo teoretycznie mocniejsze wynalazki typu Graphite 58G874, Meterk (7,4J 1500W), Einhell TH-RH , Tacklife TRH01A itd.
    Sprzęt zamierzam raczej rzadko używać do kilku domowych prac. Obecnie planuję skuć trochę betonu przed domem żeby położyć kabel. W planach mam wiercenie przez sciąnę oraz kucie kafelków.
    Co polecacie?
    Ostatnio edytowane przez dzafer ; 27-01-2021 o 11:46

  2. #2

    Domyślnie

    Ja wyznaję zasadę usłyszaną swego czasu: nas nie stać na kupowanie tanich rzeczy. Firmowa posłuży Tobie lata, jakiś chinol może nie wytrzymać skucia wszystkich płytek ( z doświadczenia). Na dodatek często wysokie parametry nie-firmowych nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Kupuj firmowe.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Olin Zobacz post
    Ja wyznaję zasadę usłyszaną swego czasu: nas nie stać na kupowanie tanich rzeczy. Firmowa posłuży Tobie lata, jakiś chinol może nie wytrzymać skucia wszystkich płytek ( z doświadczenia). Na dodatek często wysokie parametry nie-firmowych nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Kupuj firmowe.
    Nie zgadzam się. To było prawda 30-40 lat temu. Wszystkie firmowe zeszły na psy i robią w Chinach albo podobnych krajach. Czasami marketowa "noname" wygrzebana z kosza w promocji kupowana z zamiarem do jednej roboty przeżyje kilka lat. Jak padnie po jednej robocie, to żadna strata. Jak przeżyje kilka robót, to czysty zysk.
    Gdy Turków za Bałkanem twoje straszą spiże,
    Gdy poselstwo Macrona twoje stopy liże, -
    Ukraina jedna twej mocy się urąga,
    Podnosi na cię rękę i koronę ściąga,

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony