dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Zmiana przyłącza prądowego .

    Witam . Drodzy forumowicze , chcę wybudować dom na mojej działce obok starego domu . Niestety pojawia się pewien mankament , przyłącze prądowe do starego domu przechodzi nad miejscem w którym wchodzi częściowo w dach planowanego budynku . Rozwiązaniem było by przeniesienie łącza w inne miejsce starego domu . Pytanie podstawowe czy muszę to zrobić , zanim geodeta przyjdzie mi robić mapę do celów projektowych , czy mogę to zrobić na dalszym etapie prac ?

  2. #2
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Apacer
    Zarejestrowany
    Mar 2019
    Skąd
    Polkowice
    Kod pocztowy
    59-101
    Posty
    418

    Domyślnie

    Zwrócić się do operatora energetycznego,

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał klekuś Zobacz post
    Pytanie podstawowe czy muszę to zrobić , zanim geodeta przyjdzie mi robić mapę do celów projektowych , czy mogę to zrobić na dalszym etapie prac ?
    Zapytaj architekta jak to opisze na projekcie zagospodarowania. Ewentualnie możesz z nim porozmawiać czy projekt przebudowy przyłącza w projekcie budowlanym to dobry pomysł.

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Pawel_ll

    Zarejestrowany
    Nov 2020
    Skąd
    Sosnowiec
    Kod pocztowy
    41-209
    Posty
    16

    Domyślnie

    [Witam
    Należy wystąpić o warunki kolizyjne, przebudowy do lokalnego dystrybutora i opisać problem.
    Przebudowa na koszt klienta. Jak przyłącze napowietrzne to trzeba zobaczyć czy można z innego słupa można było pociągnąć przyłącze tak aby nie kolidowało z budową domu.

    Pozdr

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony