dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Działka z dwoma skosami

    Witam Was. Dostałam od ojca działkę 25a, problem jest taki, że od północy i wschodu idą dwa skosy w dół. Nie mam pojęcia jak to ugryźć. Myślimy o domu parterowym, ale boję się że ze względu na skosy trzeba będzie robić z piwnicą. Chcieliśmy ten teren podrównać, ale znowu można to zrobić dopiero po uzyskaniu pozwolenia na budowę i teren się wtedy zmieni na tyle, że wszystkie wcześniejsze ustalenia będą pewnie nieaktualne. Jestem w kropce. Nie wiem, czy szukać gotowego projektu parterówki i po uzyskaniu pozwolenia niwelować te skosy, czy od razu robić indywidualny z piwnicą. Pomocy, dla mnie to błędne koło i nie wiem od czego zacząć.

  2. #2

    Domyślnie

    Tez mialem projekt parterowy a wyszlo parter i -1.
    Jak spad to tylko w ziemię tzn. robisz piwnice lub topisz nizej dom.
    Wchodzą w grę jeszcze pale ale wykonawcy nie znajdziesz za rozsadne pieniądze i fachowo.
    Dzialki na skosach zwykle są wymagajace i kosztowne zagospodarowaniu (przekonalem sie) ale z ponetcjalem.
    Nie ma idelnych dzialek wiec walcz.
    Ostatnio edytowane przez margabr ; 26-01-2021 o 12:59
    240m2 parter i -1, wielospad T ,
    230m2 podlogowki Vitodens 200 19kW,reku komfovent 500r, Izolacja ziemia 5cm xps i 5 eps parking, fundament 12cm xps, sciany i deka25cm styr. bialy, okna 3szyb.

    Nothing ventured, nothing gained

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony