dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Pracownicy firmy komunalnej uszkodzili kosz na śmieci

    Kosze musieliśmy kupować kilka lat temu sami. Już dawno zauważyliśmy że nie są one traktowane "delikatnie" przez pracowników firmy wywożącej śmieci. Są ciągane po asfalcie byle jak wrzucane na śmieciarkę i z niej zrzucane. Potem wręcz rzucane przez pracownika z poziomu asfaltu drogi na chodnik przed posesją. Najpierw uszczerbała się krawędź śmietnika. Dziś odleciało koło. Co dalej?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20210129_150114.jpg
Wyświetleń:	46
Rozmiar:	56,6 KB
ID:	452514

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.275

    Domyślnie

    Po to jest monitoring: pismo z żądaniem naprawienia szkody + karta SD z filmem. Jesli brak - to bez SD.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Po to jest monitoring: pismo z żądaniem naprawienia szkody + karta SD z filmem. Jesli brak - to bez SD.
    Jaki monitoring? Na wsi masz monitoring? Musiałbym sąsiadkę z naprzeciwka prosić, a i tak nie wiem czy jej kamery obejmują naszą posesję, a jak to się działo po drugiej stronie śmieciary to nawet nie będzie widać...

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    zgłoś do gminy jak się z firmą śmieciową nie umiesz dogadać. W czym mamy ci pomóc?

  5. #5

    Domyślnie

    U mnie firma rozwaliła kosz prawie doszczętnie. I po kolejnym odbiorze śmieci panowie naklei naklejkę na kosz informująca abym wymienił kosz na nowy bo nie będą odbierane śmieci.
    Zadzwoniłem do firmy śmieciowej i kierownikowi przedstawiłem problem, oczywiście On twierdził że muszę wymienić ale gdy już dobitnie mu wyślimaczyłem że ja o swój koszt dbam a rowałkę zrobili ich pracownicy i żądam wymiany kosza na koszt firmy bo ja go nie uszkodziłem.
    Po tej interwencji śmieci były odbierane z uszkodzonego kosza i kosza nie musiałem wymieniać. Niestety nie doczekałem się wymiany kosza bo następnego roku przetarg wygrała inna firma i musiałem kupić nowy kosz.

  6. #6

    Domyślnie

    Jak u mnie do tego dojdzie to będę im wystawiać w worach. Niech sobie dźwigają 100 litrowe wory z popiołem. Powodzenia.

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    po prostu ich nie wezmą.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    po prostu ich nie wezmą.
    a jednak, od listopada wprowadzają u nas worki...na popiół, he he, to do kontenera na zmieszane nie ma już i tak co wrzucać bo prawie wszystko idzie do worków do segregacji

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony