dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46
  1. #41

    Domyślnie

    Rozmawiałem wczoraj z przedstawicielem technicznym Izzifast.
    Pytałem o zmiany jakie zaszły w modelu 302 względem Izzi300 oraz o zgłoszenia problemów i awarii jakie pojawiają się choćby tutaj, na FM.
    Otrzymałem odpowiedź, że na 302 nie ma żadnych zgłoszeń serwisowych, a wszelkie doniesienia o nieszczelnym by-pass czy uszkodzonym module CF są nieprawdą
    Sam już nie wiem, czy ten reku zrobił się tak dobry, czy nikt już nie kupuje

  2. #42

    Domyślnie

    Raport po montażu
    Instalacja uruchomiona, działa, pracuje cicho. Czy wydajnie? To się okaże z czasem, na razie grzyba nie mam, ale wrażenie, że trochę słabo ciągnie. Chyba kominki wyrzutni muszę wymienić wiosną.
    Poza tym o wiele lepiej niż grawitacja

  3. #43

    Domyślnie

    Cjapek - wybrałeś Izzifast 302 tak? jaki masz dom ile m2 ? parter czy piętrowy? jaka kubatura?

  4. #44
    Lider FORUM (min. 2800)
    Pytajnick

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Lubuskie Lasy
    Posty
    2.926

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cjapek Zobacz post
    Raport po montażu
    Instalacja uruchomiona, działa, pracuje cicho. Czy wydajnie? To się okaże z czasem, na razie grzyba nie mam, ale wrażenie, że trochę słabo ciągnie. Chyba kominki wyrzutni muszę wymienić wiosną.
    Poza tym o wiele lepiej niż grawitacja
    Czy regulowałeś anemostaty itp, czy tylko włączyłeś i zdałeś się na CF ?
    Chatka Z7L GL 82+24 m2 100% podłogówka, ogrzewane PCPW Atlantic 6kW. Kubatura ogrzewana 288 m3. Zero kominów, WM z reku Izzifast. Termoizolacja - podłoga -15cm styro 036, ściany- 20cm 031, strop 30cm PUR Synthesia, nad garażem 20cm. PV 6,4kWp na glebie. Całkowite zużycie prądu w 2021r na CO+CWU+media - 4720kWh (w tym PC - 2387) Na CO, CWU i CHŁODZENIE :
    Rok 2022 - 2290k Wh
    Rok 2023- 2204 kWh

  5. #45

    Domyślnie

    120m2, piętro plus podasze. Anemostatów jeszcze nie regulowałem. Ta operacja przede mną.

  6. #46
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    guja

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Niepołomice
    Kod pocztowy
    32-005
    Posty
    89

    Domyślnie

    Panowie czy iZZi 302 ogarnie dom około 160m2? bilans wychodzi na max wydajności tej reku ale nie zamierzam robić przeciągów...

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony