dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. #1

    Domyślnie Soundbar do tv sony co kupić

    Mam tv sony KD-60XF8305. Myślę o zakupie soundbaru do niego . Czy soundbaru musi być od Sony aby współpracował z tv ?. Tv jest w pokoju 25 m. TV głównie używany do filmów
    Ostatnio edytowane przez krily ; 31-01-2021 o 14:31

  2. #2

    Domyślnie

    Sony do 1000zł to chyba nie ma dużego wyboru, nie? Kup "najdroższy".

  3. #3

    Domyślnie

    JBL, Yamaha.
    Dom E-143, 140 m2 użytk, (210 m2 po podłodze), Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima LG ArtCool Slim 3,5 kW (na letnie upały), podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10 Standard Plus.

  4. #4
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał krily Zobacz post
    Mam tv sony KD-60XF8305. Myślę o zakupie soundbaru do niego . Czy soundbaru musi być od Sony aby współpracował z tv ?. Tv jest w pokoju 25 m. TV głównie używany do filmów
    Absolutnie nie musi. Mam trochę starszą wersję sounbara ht -sd35 dedykowanego do TV Sony . Kiedyś kino domowe z tylnymi głośnikami .Teraz soundbar który doskonale dopasował się do tej opcji . Oglądanie filmów to istna frajda . Doskonale dopasował się do wymogów widza.





  5. #5

    Domyślnie

    Odine II za 200zł, może teraz już trochę ponad. Lepszy od niektórych nawet tych za 2k. Od do 1000 raczej od wszystkich, chociaż nie będę sie upierał jak coś ktoś znajdzie. Ja akurat mam go wbudowanego na trasie. Mimo, że jest na zewnątrz nic złego się z nim jeszcze nie stało.

  6. #6

    Domyślnie

    to jakiś konkretny model do mojego Tv polecicie? jeśli nie musi by sony to chyba nawet lepiej (taniej) a nie koniecznie gorzej

  7. #7

    Domyślnie

    Nie musi być soundbar od Sony, żeby dobrze działał Do 1000 zł sprawdź Philipsa TAB6305/10 - obsługuje technologię Dolby Digital, w zestawie jest belka z subwooferem. W swojej półce cenowej to bardzo dobry wybór.

  8. #8

    Domyślnie

    Grunt, żeby nie był na Bluetooth i miał możliwość podłączenia przez port optyczny lub HDMI RCA aby można było nim sterować na linii dekoder-soundbar-telewizor.
    W domu mam Sonosa, z powodu wbudowanego AirPlay od Apple. Jak chcę posłuchać muzyki z głośnika, to audio wysyła się przez Wifi zamiast przez Bluetooth - mniejsze straty jakości audio, a zasięg Wifi jest zdecydowanie lepszy niż Bluetooth, więc nie ma "zrywania"

  9. #9

    Domyślnie

    Chyba miałeś na mysli HDMI arc/earc czyli z kanałem zwrotnym?

    I nie wiem co ma do rzeczy BT/WiFi do soundbara, przecież muzyki nie będziesz na nim odtwarzał.
    Co do firmy - zdecydowanie JBL 9.1 - choć nie jestem zwolennikiem soundbarów, to akurat ten model (w sumie 5.1 też ewentualnie) do filmów nieźle się sprawdza.
    ***** ***

  10. #10
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Emtebe

    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-864
    Posty
    227

    Domyślnie

    Cytat Napisał mistalova Zobacz post
    Chyba miałeś na mysli HDMI arc/earc czyli z kanałem zwrotnym?

    I nie wiem co ma do rzeczy BT/WiFi do soundbara, przecież muzyki nie będziesz na nim odtwarzał.
    Co do firmy - zdecydowanie JBL 9.1 - choć nie jestem zwolennikiem soundbarów, to akurat ten model (w sumie 5.1 też ewentualnie) do filmów nieźle się sprawdza.
    Ja odtwarzam muzykę i słucham radia na SB, więc BT i WiFi jak najbardziej się przydaje. A co do pytania głównego wątku, to SB nie musi być dostosowany do TV, byle miały obsługę wspólnych złącz.

  11. #11

    Domyślnie

    Jak do strumieniowania muzyki to faktycznie BT i WiFi musi być.
    Chociaż jak dla mnie to muzyki z belki nie da się słuchać
    ***** ***

  12. #12
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Dzeus86

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Komorów
    Kod pocztowy
    05-806
    Posty
    323

    Domyślnie

    Sonos Playbar - uzywany na olx akurat jest w cenie 1550 PLN ( nie to nie moje ogłoszenie), gdzie nowy kosztuje 3600.
    Wiem, ze to ponad budzet ale kazda z zaproponowanych tutaj opcji nie ma podejscia.

  13. #13

    Domyślnie

    obojętny byleby z dźwiękiem przestrzennym i z wejściem optycznym , bo takie masz w telewizorze

  14. #14

    Domyślnie

    Do 1000 dobrym modelem może okazać się Philips HTL3320.

  15. #15

    Domyślnie

    Soundbar będzie się nadawać do oglądania i słuchania wiadomości Do filmów czy muzyki mimo wszystko lepiej sobie zorganizować jakiś zestaw kolumn. Choćby jakiś 2+1 będzie lepszy niż soundbar.

  16. #16
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    tom1kow

    Zarejestrowany
    Mar 2023
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    51-350
    Posty
    10

    Domyślnie

    Yamaha jest spoko,
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 28-03-2023 o 07:28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony