dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Młot udarowy dla amatora

    Witam chciałbym kupić młot udarowy do amatorskiego użytkowania co byście polecili w przedziale cenowym między 170 - 250zł? Młota używać będę głównie do wiercenia oraz czasami do cięższych prac typu skuwanie oraz kucie itp. Prace te będą wykonywane sporadycznie po prostu w miarę potrzeby. Nadmienię że mój poprzedni młot Dedra poległ po około 15 latach takiego właśnie użytkowania i pewnie jeszcze by służył gdyby nie brak umiejętności kolegi który nim pracował ale trudno muszę kupić nowy i tyle dlatego zwracam się do Was o pomoc w wyborze co byście polecili. Jak wspominałem wyżej mam do wydania maksymalnie 250zł i nic więcej więc powyżej tej kwoty proszę nie proponować nic pozdrawiam i czekam na info.

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Emtebe

    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-864
    Posty
    227

    Domyślnie

    To ma być młotowiertarka czy wiertarka udarowa? Jakiej mocy udaru oczekujesz? Najlepiej polować na promocję lub akcje, np. Amazon miał w październiku promo na Boscha i młotowiertarka z serii professional GSB 13 RE była po 190 zł.
    W Lidl masz praktycznie co chwilę promo na ich młot udarowy PBH 1500 F6 za 199, a zdarza się za 149, za tyle kupiłem, raz użyłem i mogę powiedzieć, że działa. Za 250 to cuda nie kupisz , ale może się udać, że coś dobrego trafisz.

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Emtebe

    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-864
    Posty
    227

    Domyślnie

    Może się przyda. W Tesco trwa promocja na elektronarzędzia Reikel. Nie wiem co to za cudo, ale jest wiertarka udarowa za 75 zeta, więc w budżecie ci się łapią 3 sztuki.

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Emtebe

    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-864
    Posty
    227

    Domyślnie

    Na amazon.de Bosch Professional wiertarka udarowa GSB 13 RE za 41€ + przesyłka do wyhaczenia.
    https://www.amazon.de/-/pl/dp/B000EB...=pepperpl09-21

  5. #5
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Saskian
    Zarejestrowany
    Sep 2020
    Skąd
    Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    542

    Domyślnie

    W tej cenie mogę Ci polecić markę Higo, budżetowe elektronarzędzia, które na pewno posłużą długo przy domowych pracach.
    Tego nie pomalujesz (:

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony