dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1

    Domyślnie

    Przed weekendem i dla rozładowania emocji na forum (zwłaszcza wątek "ortograficzny") mam do Was pytanie: jak poradzić sobie z wyżeraniem przez wróble pianki pod blaszanym parapetem w bloku. Tynkowanie, szpachlowanie odpada bo jest to 5 piętro. Może jakiś strach na wróble, myszołów, kot ....;-?

  2. #2

    Domyślnie

    On 2002-10-31 09:56, Arek99 wrote:
    Przed weekendem i dla rozładowania emocji na forum (zwłaszcza wątek "ortograficzny") mam do Was pytanie: jak poradzić sobie z wyżeraniem przez wróble pianki pod blaszanym parapetem w bloku. Tynkowanie, szpachlowanie odpada bo jest to 5 piętro. Może jakiś strach na wróble, myszołów, kot ....

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    na parapet wysyp troche ziarna to może zmienią menu

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    najchętniej to śrutem bym je potraktował, ale szkoda mi nowych okien

  6. #6

    Domyślnie

    Spróbuj zamocować rozciągniętą wzdłuż parapetu ( czy też poniżej ) żyłkę . Mój teścio tak wygrał walkę z dachowymi obsrywaczami ( czytaj gołebiami ) na parapecie zewnętrznym.

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pik33

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.389
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Jak już wyżrą więcej pianki i będziesz zalewał następną jej porcję, póki zwiąże, posyp ją dobrze mieszaniną różnych ostrych przypraw.

    Aż dziw, że wróble to żrą...

  8. #8
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    sanipro

    Zarejestrowany
    Dec 2001
    Posty
    784

    Domyślnie

    Podobny temat omawiał Mis Uszatek.
    http://forum.murator.com.pl/viewtopi...=5039&forum=38

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    mam to samo

  10. #10

    Domyślnie

    sanipro - podany przez Ciebie wątek jest ciekawy, ale jak dla mnie to za duży poziom .... poetyckiej abstrakcji

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    pchelek

    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.634

    Domyślnie

    pianka w ogóle nie powinna być wystawiona na zewnętrzne warunki atmosferyczne bo się utleni [zniknie]. Trzeba ją przesmarować np. silikonem, klejem, lepikiem [sprawdź działanie lepiku] czy innym świństwem - jakaś farba. Wróble i inne ptaszory lubią piankę do wyściełania gniazd a przede wszystkiem chronią się tam owady i te zmyślne latające gady mają tam żerowisko.

  12. #12

    Domyślnie



    Arku - zajrzyj tez do "pamietajmy o ogrodach" - watek o brudzacych ptakach! Poziom abstrakcji ten sam, ale za to jaka skutecznosc!!!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony