dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Hyundai HIE-S390VG vs Trina Solar 370w

    Witam
    Do wyboru dwa panele: instalacja na trina solar 9,99 KW, na Hyundai 9,75KW
    Gwarancja trina solar 12/25 Hyundai 20/25. Różnica w cenie 2000 zł na plus przy Hyundai. Mnie przekonuje 8 lat dłuższa gwarancja w Hyundai i technologia PERĆ. Pytanie co wybrać
    Pozdrawiam

  2. #2
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar domelek
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Posty
    317
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    13

    Domyślnie

    Ja bym wziął Hyundai w technologii gontowej (te co masz w ofercie), sam się nad nimi zastanawiałem, ale ta cena...
    185m2+30m nieogrzewany garaż i kotłownia, pompa gruntowa 10kW On/Off , 2x300m DN40 w ziemi (kolektor poziomy spiralny)
    Rekuperator Ventilus 400

    Instalacja PV 9,9Kwp +falownik Huawei 8kW - samemu robione

  3. #3

    Domyślnie

    Witam.

    Mam podobne pytanie - Hyundai HiE-S390VG FB czy Q-Cells Q.PEAK DUO-G9 390? Różnica w cenie 60 zł netto , przy mojej liczbie paneli 16 sztuk daje to 1036 zł różnicy. Hyundai jest full black, na czym mi nie zależy, i ma tą dłuższą gwarancję, tylko czy 20 lat to w ogóle realny okres ? A kasę trzeba wydac teraz
    Dziennik budowy wariacji "Heliosa" - zapraszam wszystkich udzielający dobrych rad

    Dom piętrowy 220 m2 (w tym nieogrzewany garaż 32 m2), ściany silikat drążony, EPS 20 cm 0,031, strop nad piętrem 25 cm EPS 0,40, podłoga 15 cm EPS 0,38, PC PPC C10 inverterowa, Dz spiralne 720 mb rury na obszarze ok 500m2, okna 3szybowe Avante, Rekuperator Thessla Green 400, PV 5,08 kWp grunt, wystawa prawie południowa

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.776

    Domyślnie

    Cytat Napisał domelek Zobacz post
    Ja bym wziął Hyundai w technologii gontowej (te co masz w ofercie), sam się nad nimi zastanawiałem, ale ta cena...
    Jakie są zalety technologii Shingled ?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  5. #5
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar domelek
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Posty
    317
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    13

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Jakie są zalety technologii Shingled ?
    Poszukaj informacji o panelach Sunpower z serii performance - tam jest opisane wszystko (google, youtube)
    185m2+30m nieogrzewany garaż i kotłownia, pompa gruntowa 10kW On/Off , 2x300m DN40 w ziemi (kolektor poziomy spiralny)
    Rekuperator Ventilus 400

    Instalacja PV 9,9Kwp +falownik Huawei 8kW - samemu robione

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.776

    Domyślnie

    Czytałem o Hyundai w tej technologii ale nie widzę specjalnie większych zalet. A panele (moduły) są dużo droższe.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony