dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie opierzenie komina z kwasiaka. Pilne!

    Cześć, w dniu wczorajszym zrzucali mi sople z dachu i uszkodzili opierzenie komina z kwasiaka od pieca gazowego, ktory idzie po elewacji i wychodzi przez okap. Teraz woda prawie że ciurkiem leci przez tą dziure. W ciągu jednego dnia zrobiła się warstwa lodu o grubości 5cm. Dzisiaj na 13-14 godzine mam zamówiony podnośnik koszowy. Boje się że to zaraz wszystko pierdyknie. Czym to mogę uszczelnić w takich warunkach aby tylko wytrzymało do wiosny? Lepiki na zimno? uszczelniacze? grzać palnikiem? Prosze o pomoc w doborze uszczelniacza. Pozdrawiam.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	149798981_265852814927125_5031016143868888058_n.jpg
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	91,9 KB
ID:	453020 W załączeniu daje fote

  2. #2

    Domyślnie

    jeżeli chodzi o uszczelniacz to jedynie jaki wchodzi w g mnie w rachubę to uszczelniacz dekarski.
    Tylko przed zabiegiem musiałbyś wokół komina wszystko oczyścić z lodu i wysuszyć np za pomocą palnika gazowego dekarskiego.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Jan P.

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Brwinów Milanówek 506391113
    Posty
    2.475

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    jeżeli chodzi o uszczelniacz to jedynie jaki wchodzi w g mnie w rachubę to uszczelniacz dekarski.
    Tylko przed zabiegiem musiałbyś wokół komina wszystko oczyścić z lodu i wysuszyć np za pomocą palnika gazowego dekarskiego.
    Nie baw się ogniem. Opalarka
    Po mnie nie ma poprawek

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jan P. Zobacz post
    Nie baw się ogniem. Opalarka
    Przy takim oblodzeniu to opalarka może się bawić pół dnia. Palnikiem dekarskim nie będzie posługiwało się dziecko aby zaszło jakieś niebezpieczeństwo.

  5. #5

    Domyślnie

    Już po robocie. Lód w rynnie i na okapie zamarzł, a śnieg znajdujący się nad mieszkaniem stopniał i stworzył się przy kominie basen o głębokości 10cm. Skułem to wszystko i w miare możliwości osuszyłem palnikiem. Idealnie sucho nie było, ale nie było innej możliwości. Zastosowałem Uszczelniacz bitumiczny Tytana, który wcześniej leżał w ciepłej wodzie. Mam nadzieje że do wiosny wytrzyma. Pozdrawiam i dziękuje za wszelkie podpowiedzi.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony