dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Pompy ciepła p-w Sevra - ktoś coś wie o nich ?

    Czy ktoś coś wie o pompach ciepła p-w marki Sevra lub miał z nimi styczność i może się o nich wypowiedzieć ?

    Pytam bo dostałem ciekawą wycenę na pc split 12 kW marki Sevra ale kompletnie nic o niej nie wiem i w ogóle nie słyszałem o takiej marce.
    Z tego co mi się udało ustalić to te pompy firmuje w Polsce firma Wienkra, a panel sterownika wygląda mi bardzo podobnie do pomp Hyundai.
    Plusem pc Sevra 12 kW w porównaniu z pc Panasonica jest zastosowany czynnik R32 i wifi w standardzie
    ~200m2 pow. ogrzewanej w domu 40-letnim. Ocieplenie: ściany i dach niezłe, podłoga parteru:słabe. 90% grzejniki + 10% el. podłogówki. PV 9,7 kWp. Kotłownia: T-cap 12 kW + ecocondens gold plus 20 kW w układzie biwalentnym.

  2. #2

    Domyślnie

    WItam, Mam od wczoraj 10kw. Jest cicha, nawet bardziej niż się spodziewałem. I... to tyle na ten moment. Aha walczę z wifi. Aplikacja niby jest ale nie wiadomo skąd brac kod rejestracyjny, który jest wymagany. Wienkra właśnie z tym walczy

  3. #3

    Domyślnie

    Witam mi też instalator dał ofertę kilku pomp między innymi sevra cena atrakcyjna, a teraz moje pytanie czy ktoś może więcej napisać na temat tej marki z góry dziękuję, a może Pan CM071 ma już jakieś spostrzeżenia

  4. #4

    Domyślnie

    Sevra jest to marka sprowadzana i dystrybuowana przez firmę Wienkra z Krakowa.
    Sevra oraz Rotenso to pompy z tej samej lini produkcyjnej.
    Marki stworzone na potrzeby dużej hurtowni ogólnopolskiej.
    Jakościowy przyzwoity sprzęt nie różniący się od markowych pomp.
    Cenowo znacznie.
    W Rotenso masz ciekawą opcję pompy typu split z opcją podłączenia do jednego agregatu kilka klimatyzatorów, pcpw.
    Najważniejsza jest gwarancja i dostępność części w razie W.
    W przypadku Thermosilesi nie mam złych odczuć.
    Części zamienny do produktów marki Rotenso praktycznie w 48h na miejscu.
    Co do Sevry mój klient walczy z gwarancją od 21 dni.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony