dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie projekt małego salonu z aneksem 24m2

    Hej,
    Mam do rozplanowania mały salon z aneksem - dosyć nieustawny. Poniżej znajdują się rzut i projekt. Rzut jest prawidłowy, projekt jest nieco nieudolny, np ściana za kanapą powinna być nieco krótsza na rzecz ściany gdzie zakręca kuchnia (tam gdzie jest piekarnik na projekcie).
    Trochę już z tym walczę i chyba potrzebuje pomocy. Chciałabym mieć piekarnik w słupku, a nie pod blatem, ale wydaje mi się, ze zabraknie mi miejsca roboczego. Dlatego pomyślałam, ze dodam kawałek blatu zawijający w U, ale bardzo króciutki, jak na zdjęciu z aranżacją. Barek miałby być otwarty, bez szafek, żeby nie zamykał przestrzeni.
    Boje się jednak, ze dodając ten mini barek nei zmieszczę stołu, a zależy mi aby był dosyć spory, po rozłożeniu do 180-190 /80-90 cm. Złożony pewnie zająłby min 140/90cm choć szukam jeszcze mniejszych po złożeniu i coś może jeszcze znajdę.
    Będę wdzięczna za wszelkie uwagi i sugestie. Trochę obawiam się, że jak na tą przestrzeń za dużo bym chciała i z czegoś muszę zrezygnować. A może da się całkiem zmienić układ np salonu?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2021-02-16 18_31_09-Deweloper.jpg
Wyświetleń:	121
Rozmiar:	13,5 KB
ID:	453277
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2021-02-16 11_09_34-SketchUp.jpg
Wyświetleń:	81
Rozmiar:	14,3 KB
ID:	453278
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	-adel-d-60-zl-pl-szafka-zlewowa-jednodrzwiowa-60-cm-kuchnia-skandynawska.jpg
Wyświetleń:	89
Rozmiar:	33,1 KB
ID:	453280

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Mało blatów roboczych
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2021-02-16 18_31_09-Deweloper.jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	22,5 KB
ID:	453281  

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo nie chciałabym zamykać kuchni w pełne U, a stół w takim ustawieniu ja na rzucie musiałby być mały i wąski. Dlatego chciałam zawinąć kuchnie w L jak na projekcie (drugie zdjęcie) i dodatkowo myślałam o dodaniu tam tego małego barku jak na trzecim zdjęciu (czyli takie niepełne U się zrobi). Mogę też zrezygnować z piekarnika w słupku na rzecz podblatowego, bo to da mi kolejny segment na blat roboczy. Boję się tylko, że ten barek
    uniemożliwi mi wstawienie stołu, a blatu nadal będzie za mało. Rozpaczliwie szukam inspiracji i optymalngo rozwiązania
    Ostatnio edytowane przez isztar87 ; 19-02-2021 o 15:01

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    poszerzyłam blat do 80 cm, aby stół nie był wąski.

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie


  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie


  7. #7

    Domyślnie

    Dzięki Elfir, wezmę taką opcje pod uwagę

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony