dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Jak wykonać pokrycie/warstwę uszczelniająca na daszku nad garażem/wejściem?

    Dzień dobry,

    Z frontu budynku mam kawałek "prostego dachu". Szerokość ok. 1,3 metra, długość 6 metrów. Na długości ok. 2,5 metra stanowi on zadaszenie wejścia, natomiast na długości 3,5 metra stanowi dach garażu. W załączeniu przekroje od strony garażu i od daszku.

    Jak to wykonać?

    Myślałem aby to zrobić tak, że na płycie żelbetowej dać papę wywinięta na ścianę, potem dać styropian spadkowy, obróbki jako profile W35, do tego górna warstwa izolacji albo PCV, albo membrana, albo uszczelniacz Mapelastic i dodatkowo obróbkę blacharską na wydrę w ścianie.

    Tylko jak zamocować te profile W35 skoro mam 20 cm izolacji, więc raczej to w styropianie się nie będzie trzymać, trzebaby dorobić jakaś belkę od czoła by przykryć ją styropianem. Tak samo - jak zamontować wtedy rynnę - do W35 można mocować, ale on musi być stabilnie zamocowany.

    To jest front domu i nie chcę rzucić po prostu papy. W projekcie to rozrysowane byle jak (jak zawsze), a na wizualizacji blacha.

    Gdybym chciał blachę jak to zrobić? Jakaś specjalna konstrukcja pod nią?

    Problemem jak zwykle jest to, że na tym stropie będzie stać rusztowanie od ocieplenia, więc też kiedy to robić.

    Dziękuję za pomoc!

    Mietek

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dachnadgarazemwejsciem2.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	38,6 KB
ID:	453335Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dachnadgarazemwejsciem.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	54,2 KB
ID:	453336Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	archon.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	31,1 KB
ID:	453337

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    mikasaakaman

    Zarejestrowany
    Mar 2021
    Skąd
    Usarzów
    Kod pocztowy
    80-003
    Posty
    1

    Domyślnie

    voip phone system

    It may be also carefully carved by knife into wonderful statues. Everyone at school, including our schoolmates, controls this knife.

  3. #3

    Domyślnie

    Cześć
    I jak zrobiłeś?
    69m2 powierzchnia użytkowa, poddasze nieogrzewane. 100% podłogówka. Ściany beton komórkowy Energo, Okna 3 szybowe. Podłoga 18 cm grafit 0.31. Ściany docelowo grafit 0.31. Strop 30 cm wełna 0.33 Rekuperacja z odzyskiem ciepła. CWU 200 litrów. Ogrzewanie Panasonic Aquarea 3kw. 1 osoba.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.206

    Domyślnie

    Trzeba zrobić normalny dach po wykonaniu ocieplenia a tak dokładnie to pokrycie dachu po wykonaniu ocieplenia i elewacji. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony