dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Salon z aneksem kuchennym 19,6 m2

    Cześć,

    Od kliku dni mam problem - a mianowicie salon z aneksem kuchennym...
    Podsyłam Wam plan, strasznie nie podoba mi się układ aneksu zaproponowany przez dewelopera, szczególnie płyty indukcyjnej obok telewizora.
    Niestety kompletnie nie mam pomysłu co z tym układem zrobić, żeby był sensowny

    Będę wdzięczny za każdą Waszą propozycję i rozwiązania! Nawet kosztem szafy w holu

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	plan_mieszkania.jpg
Wyświetleń:	68
Rozmiar:	79,4 KB
ID:	453417

  2. #2

    Domyślnie

    Moja propozycja, oczywiście bardzo wstępna, bo trzeba byłoby znać wymiary. Ta mała spiżarka jest po to, aby zgubić szerokość szachtu i aby szafki kuchenne trzymały równą linię. A spiżarka czy taka zakryta wnęka bardzo się przyda - trzymać mały sprzęt, suchą żywność czy nawet wiaderko z mopem
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	23.02.2021.jpg
Wyświetleń:	51
Rozmiar:	11,6 KB
ID:	453418   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	23.02.2021.jpg
Wyświetleń:	37
Rozmiar:	11,6 KB
ID:	453419  
    Ostatnio edytowane przez WiosennaRosa ; 23-02-2021 o 08:14

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za propozycję!
    Też myślałem o tym, żeby szafę z salonu 2 (które docelowo ma być biurem, z ewentualnym dodatkowym łóżkiem gościnnym) przenieść do przedpokoju

    Pomysł z pewnością będzie brany pod uwagę. Obawiam się tylko, że po wstawieniu lodówki w wyznaczonym miejscu zostanie +/- odległość 0,5m na przejście z holu do salonu. Myślicie, że tyle wystarczy? Natomiast schowek w najwęższym miejscu będzie mieć ok 0,3m - ale to już najmniejszy problem.

    Dodam jeszcze, że mieszkanie jest wysokie: 2,85

  4. #4

    Domyślnie

    0,5m na pewno nie wystarczy, bo jak wniesiesz chociażby lodówkę, kanapę itp... Możesz z tej koncepcji spróbować spłycić szafę w przedpokoju lub zmniejszyć ją lub zmniejszyć sypialnie kosztem korytarza (nowy układ nie zabiera miejsca w sypialniach pod meble) - jak w załączeniu (przesunęłam trochę drzwi do łazienki i zmieniłam układ w samej łazience), ale za to masz pojemną szafę w korytarzu, a na wprost drzwi wejściowych miejsce na wieszaki, płytką szafkę na buty lub kawał ściany na duży obraz.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	23.02.2021.jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	11,5 KB
ID:	453422  
    Ostatnio edytowane przez WiosennaRosa ; 23-02-2021 o 10:51

  5. #5

    Domyślnie

    W Łazience faktycznie ma być zmieniona wanna na prysznic, a przy prysznicu planuję postawić pralkę z zabudowaną w szafce
    Myślę, że zaproponowany teraz układ jest najbardziej sensowny.
    Szafa z pokoju znika, ale na korzyść dłuższej szafy w holu.
    Jako, że jest to dosyć wysokie mieszkanie, myślę, że w biurze pojawi się mini antresola z łóżkiem gościnnym i biurkiem, dlatego nie będzie też wrażenia "ciasnoty"

    Dziękuję!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony