dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.304
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Przemol64 Zobacz post
    temperatura ustawiona przy tych dużych mrozach na +30
    Przy takiej saunie - jest szansa. Ale podaj zużycie w kWh wg licznika, to będzie coś więcej wiadomo.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał Przemol64 Zobacz post
    Witam

    Właśnie dostałem efakturę opiewającą na łączną kwotę 6684 za 2 miesiące, przy czym pierwsza 3287 za styczeń płatna w marcu. Mały dom w sumie ok 88mkw, ogrzewanie podłogowe tylko w dolnej części domku temperatura ustawiona przy tych dużych mrozach na +30, na noc ustawiana +21/24/27, mieszkam sam. Możliwe to jest że za miesiąc 3300 zł prawie wyszło? Czy to jakaś pomyłka?
    Wreszcie pierwszy który odważył się napisać ile tak naprawdę kosztuje ogrzewanie elektryczne , w zimę , w mroźne miesiące.
    Ustawiona odpowiednia temperatura, w domu a raczej domku było ciepło.
    Brawo za odwagę, czekam na więcej takich prawdziwych wpisów.

    To nie żadna pomyłka kolego. Było zimno , a Ty miałeś cieplutko w domku i komfortowo.
    Ostatnio edytowane przez lolson28 ; 24-02-2021 o 17:05
    Regulamin paragraf 7pkt 2.6.f: Nie jest dozwolone zamieszanie (...) wypowiedzi które naruszają polskie lub międzynarodowe przepisy prawa, dobre obyczaje, normy moralne, obrażają godność lub naruszają dobra osobiste innych osób lub przedsiębiorstw, popierają radykalne postawy społeczne lub głoszą takie poglądy (dyskryminacja rasowa, etniczna, ze względu na płeć, wyznanie i inne).

  3. #23
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar J&D
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Tarnowskie. Góry
    Kod pocztowy
    42-680
    Posty
    483

    Domyślnie

    Może i ma (miał) ciepło, ale jakim kosztem. Ogrzewający w COP-1 tyle nie zużywają na cały sezon przy większych domach.
    Przemol64
    A wrzucił byś zdjęcie rachunku o którym piszesz, może jakieś wyrównanie masz.
    Piętrowy 146 m2 PU, ściany BK 24+20cm 032, dach Teriwa+40cm 038, podłoga 20cm 038, CO bufor z grzałką 12kW, podłogowe parter i piętro, CWU 300litrów grzałka 3kW, rekuperacja Kinetic Plus 400, taryfa G12w Tauron; CO 2018/19 - 5060 kWh II 1260zł ; CWU 2910 kWh - 728zł 5 os.
    CO 2019/20 - 4070 kWh II 1018zł , CWU 2880 kWh - 720zł 5 os.
    CO 2020/21 - 5756 kWh II 1554zł , CWU 2460 kWh - 632zł 5/3 os.
    CO 2021/22 - 5535 kWh II 1830zł, CWU 2112 kWh - 668 zł 3 os.

  4. #24
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Karasso

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    51-416
    Posty
    282

    Domyślnie

    Cytat Napisał lolson28 Zobacz post
    Wreszcie pierwszy który odważył się napisać ile tak naprawdę kosztuje ogrzewanie elektryczne , w zimę , w mroźne miesiące.
    Ustawiona odpowiednia temperatura, w domu a raczej domku było ciepło.
    Brawo za odwagę, czekam na więcej takich prawdziwych wpisów.

    To nie żadna pomyłka kolego. Było zimno , a Ty miałeś cieplutko w domku i komfortowo.
    Bzdura przez gigantyczne B. Od kilku lat Grzeje czystym prądem w taryfie c11 .W najzimniejsze miesiące miesięczne żużycie nie przekroczyło 1600kwh ze wszystkim ( grzanie, tv, gotowanie pranie całościowy prąd w domu ) -gdzieś nawet na forum wklejałem miesiąc po miesiącu zużycie prądu w zimie. A w domu cieplutko, dom z ytonga ocieplony 12 cm lepszego styro. . Mi te 3000pln za miesiąc wygląda na omyłkę. trzeba wyjaśnić z ZE

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.265

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karasso Zobacz post
    Bzdura przez gigantyczne B. Od kilku lat Grzeje czystym prądem w taryfie c11 .W najzimniejsze miesiące miesięczne żużycie nie przekroczyło 1600kwh ze wszystkim ( grzanie, tv, gotowanie pranie całościowy prąd w domu ) -gdzieś nawet na forum wklejałem miesiąc po miesiącu zużycie prądu w zimie. A w domu cieplutko, dom z ytonga ocieplony 12 cm lepszego styro. . Mi te 3000pln za miesiąc wygląda na omyłkę. trzeba wyjaśnić z ZE
    A mnie na spam ktos sobie robi z nas jaja a my się jaramy

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony