dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ololek

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Sosnowe Bagno
    Kod pocztowy
    16-130
    Posty
    527

    Domyślnie wykończenie pod oknem

    Miałem mieć pod oknem wykończenie z bloczka silikatowego NW24 o wysokości 10cm. Co robi mi surowy otwór na wysokość 76cm od poziomu 0 ( potem ciepły parapet, parapet i ono).
    Okazuje się że producent wycofał się z jego produkcji. Więc albo będę miał surowy otwór na 3 warstwach NP24 czyli 66cm albo na 4 warstwach czyli 88cm.
    Czy można przeciąć na pół NP24 i zrobić z tego wypełnienie pod okno? Wtedy surowy otwór wyjdzie na 77cm. Nie wiem czy tak się powinno robić?
    Ewentualnie są bloszki z silpro o wysokości 10cm ale nie wiem czy pasują na pióro-wpust do H+H NP24.

  2. #2

    Domyślnie

    A nie lepiej wylać tyle ile trzeba betonem, nawet go lekko zazbroić. Ja tak miałem robione na sylikacie. Dolewałem ok. 17cm, żeby otwór był na żądanej wysokości.

  3. #3
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ololek

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Sosnowe Bagno
    Kod pocztowy
    16-130
    Posty
    527

    Domyślnie

    Cytat Napisał jambos Zobacz post
    A nie lepiej wylać tyle ile trzeba betonem, nawet go lekko zazbroić. Ja tak miałem robione na sylikacie. Dolewałem ok. 17cm, żeby otwór był na żądanej wysokości.
    W sumie to też jest opcja aby poziomem podłogi to regulować. Ale to tak tylko +/- 2cm można

    A ile masz u siebie wysokość parapetu i wysokość okien? W projekcie mam niby 90cm wysokość parapetu a 150 okna. Ale to bez sensu bo ręką nawet góry nie sięgnę żeby umyć okna bo to będzie 240cm A mi czy żonie nie chce się na stołek włazić.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony