dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    lisekchytry

    Zarejestrowany
    Feb 2021
    Skąd
    Wilamowice
    Kod pocztowy
    43-330
    Posty
    4

    Domyślnie Drewniane żaluzje

    Cześć wszystkim. Zwracam się do Was z prośbą o poradę a także informację. Otóż mam dość nietypowe okna balkonowe. Mieszkam na poddaszu i górny róg okien jest z jednej strony ukośny. Uniemożliwia mi to założenie rolet zewnętrznych (kaseta wychodzi poza dach) pomyślałam więc o roletach wewnętrznych. Kilka firm sugerowało mi rolety plisowane ale koszt zwalił mnie z nóg. Zainteresowałam się więc roletami drewnianymi. Wiem że ich koszt też nie będzie niski ale tutaj z kolei dojdzie mi kilka innych plusów, m.in. brak firanek i całej tej męczarni związanej z ich wieszaniem. Teraz moje pytanie. Czy ktoś z Was posiada takie drewniane żaluzje (poziome) na potrójnym oknie (balkonowe+dwa mniejsze) i może mi podpowiedzieć jakich kosztów należy się spodziewać? Jeśli coś zawile opisałam to przepraszam, mam nadzieję jednak że zrozumiale opisałam sprawę. Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Ja kupowałam w 2017 roku w Warszawie niestandardowe wymiary:
    3 x duże okno 65x135cm
    1 x drzwi balkonowe balkonowe 70x225cm (żaluzje w dwóch częściach- góra, dół)
    1 x okno 78x90cm
    2 x okno 28x90cm
    1 x okno 80x90
    1 x okno 65x90cm
    łącznie za 2350zł.
    Żaluzje są piękne, chyba bambusowe, ale pięknie pasują do dębowego parkietu. Nie miałam żadnych problemu z nimi. Kurzu na nich wcale nie widać

  3. #3

    Domyślnie

    W tym przypadku zdecydowanie najlepiej sprawdzą się żaluzje drewniane na wymiar. Każde okno jest inne i dopasowanie odpowiednich żaluzji wymaga czasami zupełnie innych parametrów niż standardowe rozwiązania. Zwłaszcza, że wspominasz o niewymiarowych oknach, które posiadasz. Zatem trochę ciężko będzie określić ile taka usługa może kosztować. Mnie zainteresowała w trackie poszukiwania oferta firmy /moderowano/. Kontakt z ich fachowcami na pewno rozwieje większość wątpliwości. Ja osobiście polecam bo faktycznie pięknie się prezentują. Do tego są bardzo łatwe w utrzymaniu, ich sprzątanie jest szybkie i przez długie lata ślicznie się prezentują. Różne kolory drewna, kilka szerokości lameli, system montażu - wszystko to można dopasować pod siebie i wtedy masz praktycznie spersonalizowane rozwiązania dla swojego domu.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 02-01-2024 o 13:40 Powód: Reklama

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony