dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Zmiana podłogi na balkonie

    Witam!
    Niedawno wprowadziłam się do nowego mieszkania. Chciałabym małym kosztem zmienić wygląd balkonu, by stał się przytulnym przedłużeniem salonu. Niestety jako że nie jestem właścicielem mieszkania nie mogę sobie pozwolić na trwałe zmiany.
    Podłoga jest zwyczajna, betonowa, ma wiele nierówności. Dużym minusem jest całkowity brak zadaszenia, dlatego w kilku miejscach po deszczu stoi woda, a z okolicznych drzew wlatuje sporo śmieci. Zastanawiałam się nad sztuczną trawą, ale nigdy nie miałam z nią do czynienia, więc nie jestem pewna jak taka podłoga sprawdziłaby się na moim bakonie. Martwi mnie fakt, że woda spłynie pod spód i zostanie tam dłużej niż zwykle i coś zacznie gdzieś gnić. Czy takie rozwiązanie ma sens?
    Będę wdzięczna za wszystkie porady i pomysły

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	156196188_282969383240939_5333769976628465445_n.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	94,1 KB
ID:	453566

  2. #2

    Domyślnie

    Pierwsze co mi przyszło do głowy to - palety tarasowe. Są dość tanie, możesz je na dowolny kolor pomalować, powierzchnia nie będzie przylegać do podłogi - będzie super przewiew i woda szybciej wyparuje a dodatkowo jak zmienisz mieszkanie, a efekt będzie Ci się podobał, to będziesz mogła zabrać palety ze sobą.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony