dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Folia/okleina na meble

    Witam,
    Ma ktoś może jakieś doświadczenie z folią/okleiną meblową imitującą lustro/chrom albo jakąś inną? Jak się sprawdza takie rozwiązanie na meblach?

  2. #2

    Domyślnie

    Ja kiedyś kupiłam taką folię lustrzaną, ale bardzo spontanicznie i chyba na allegro, bo mało kosztowało. Brakowało mi lustra w sypialni, a mam piękny duży bok szafy, na którym bałam się powiesić prawdziwe lustro. Otóż efekt był beznadziejny. Nawet tego nie przykleiłam, tylko rozwinęłam i się załamałam. Może cena czyni cuda i te droższe materiały dają super efekt, nie wiem. Nie orientowałam się później i nie porównywałam już.. ale gdybym wróciła do pomysłu obklejenia szafy na pewno zaczęłabym od sklepów wnętrzarskich sprawdzić jak wygląda na żywo taka okleina. W tym co ja kupiłam nie można było się nawet przejrzeć, oczy bolały
    A co do zwykłej okleiny, to w moim rodzinnym domu ze 25 lat temu obkleiliśmy wszystkie szafki kuchenne (fronty płaskie, więc dobrze się kleiło) i efekt był super - nawet teraz jak stoją już w garażu nie odklejają się.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony