dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 91 z 91
  1. #81
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Cytat Napisał DUNIA.MD Zobacz post
    Pogadamy po sezonie zimowym. Znam te kotły i wiem ile potrafią skonsumować pelletu przez cały sezon.

    Za niższą cenę (10000 zł.) można kupić Bio-Pella eco z palnikiem KIPI 20 kW, wymiennikiem pionowym i koszem 350 kg [ https://allegrolokalnie.pl/oferta/ko...o-pell-5-20-kw ]. Widziałem go u sąsiada i powiem że całkiem nieźle wygląda. Cała inwestycja kosztowała go 15000 zł. włącznie z modernizacją komina.
    Tylko na co komu ta kupa złomu z mpm, która jedynie nadaje się na kupę złomu że średnio udanym palnikiem kipi naganiaczu.
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7997428
    Sprzedaż ci już spadła, że tak bezczelnie wciskasz reklamę swojego szajsu?
    Podpowiem ci sprzedaż tego szajsu będzie spadać więc radzę się przekwalifikować na pompy ciepła
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7997428
    Ostatnio edytowane przez mtdeusz ; 19-05-2021 o 22:43

  2. #82
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał DUNIA.MD Zobacz post
    Pogadamy po sezonie zimowym.
    Ale o czym Ty mówisz, sezonów zimowych już 9 pyklo i w dalszym ciągu leje lachę z sąsiada, który wali do pieca węgla(tzw. ekogroszku) aż smród i sadza zbiera na wymioty.
    Przy tym płaci ok.3000zl na rok a ja tylko 1200zl.

    I jak tu nie śmiać się ze sprawnych inaczej rozumowo, którzy myślą, że węgiel (ekogroszek) jest tani ?

    Oby między Wami wyszedł remis, pellet jest jeszcze droższy
    Ale jedno i drugie to dla "sprawnych inaczej" czyli tych, którzy jarają się 500+ I tego typu obietnicami myśląc, że mają to gratis i z nieba
    Ostatnio edytowane przez Arturo1972 ; 19-05-2021 o 23:20

  3. #83
    ELITA FORUM (min. 1000)
    DUNIA.MD

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.244

    Domyślnie

    Cytat Napisał mtdeusz Zobacz post
    że średnio udanym palnikiem kipi
    Udany to jesteś ty i te twoje niedouczone wywody. KIPI to najlepszy palnik na Polski rynku.
    naganiaczu
    Cwaniak przez Internet - człowieku zejdź ze mnie i zajmij się jakimś pożytecznym zajęciem.
    przekwalifikować na pompy ciepła
    Jak ja miałem pompę ciepła to ty jeszcze rozpalałeś ognisko na środku chałupy. Mam porównanie i wiem że pompa to wynalazek dla ludzi bogatych i zapracowanych. Ekonomi tam nie ma żadnej tylko wygoda i czystość rączek.

  4. #84
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Dobrze mówisz , że kipi to najlepszy palnik ale na twoim złomowisku

    Dobrze robisz , że rozpalasz sobie ognisko na środku chałupy bo w tych twoich ulepach nie da się palić

    A o pompy ciepła to masz widzę duży ból dupy chyba sprzedaż twoich wungluwych i nie tylko kopciuchów coś nie idzie

  5. #85
    ELITA FORUM (min. 1000)
    DUNIA.MD

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.244

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Ale o czym Ty mówisz, sezonów zimowych już 9 pyklo i w dalszym ciągu leje lachę z sąsiada, który wali do pieca węgla(tzw. ekogroszku) aż smród i sadza zbiera na wymioty.
    Ty nie jesteś lepszy w zatruwaniu środowiska paląc pelletem za 600 zł. z płyt meblowych..

    Przy tym płaci ok.3000zl na rok a ja tylko 1200zl.
    Odpowiedz masz wyżej, cwaniaczku "sprawny inaczej umysłowo".

    I jak tu nie śmiać się ze sprawnych inaczej rozumowo, którzy myślą, że węgiel (ekogroszek) jest tani ?
    Bo jest. A pomyślałeś "sprawny umysłowo" cwaniaczku ile kosztuje energii wyprodukowanie twojego pelletu. Patrzysz tylko na efekt końcowy ktory i tak jest wypaczony przez kiepskiej jakości pellet.

    Ale jedno i drugie to dla "sprawnych inaczej" czyli tych, którzy jarają się 500+ I tego typu obietnicami myśląc, że mają to gratis i z nieba
    Oni coś dają a u was "piniedzy nie było nie nie będzie".

  6. #86
    ELITA FORUM (min. 1000)
    DUNIA.MD

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.244

    Domyślnie

    Dobrze mówisz , że kipi to najlepszy palnik ale na twoim złomowisku
    Już dawno powinni cię zablokować na tym forum. Swoimi wywodami i rozdziawioną mordą psujesz klimat każdego tematu.

  7. #87
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Zresztą dalszą rozmowa z tym niewychowanym , niekulturalnych handlarzom naganiaczo trollem nie ma sensu bo on tylko każdemu beszczselnie wciska swoje złomy ulepy i nie ma wykupionego płatnego profilu gdzie powinni już dawno tego naganiacz trolla wywalić na zbity łeb i tylko obrażać każdego potrafi.

  8. #88
    ELITA FORUM (min. 1000)
    DUNIA.MD

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.244

    Domyślnie

    Cytat Napisał mtdeusz Zobacz post
    Zresztą dalszą rozmowa z tym niewychowanym , niekulturalnych handlarzom naganiaczo trollem nie ma sensu bo on tylko każdemu beszczselnie wciska swoje złomy ulepy i nie ma wykupionego płatnego profilu gdzie powinni już dawno tego naganiacz trolla wywalić na zbity łeb i tylko obrażać każdego potrafi.
    Naucz się najpierw pisać po Polsku albo wypad na ukraińskie fora.
    Zresztą dalszą rozmowa z tym niewychowanym , niekulturalnych handlarzom naganiaczo trollem nie ma sensu
    Więc odczep się od mojej osoby i przesiądź się na kogo innego - niewyżyty chłopie.

    PS.
    Jaka reklama - inni wymieniają gorsze złomy i ich się nie czepiasz oponiarzu niemyty.
    Ostatnio edytowane przez DUNIA.MD ; 20-05-2021 o 14:33

  9. #89
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Winny się tłumaczy ale się zagotował aż eksplodował

    Chyba sprzedaż złomu dość mocno spadła i się gotuje do czerwoności
    Ale spokojnie pracuje już nad kolejnym zakazem spalania paliw stałych

    Twojej osoby A od kiedy to nick jest osobą

    500+ działa węgiel się spala
    Ostatnio edytowane przez mtdeusz ; 20-05-2021 o 16:54

  10. #90

    Domyślnie

    mtdueusz, jak Ci podoba zgazowanie drewna ? Z kotła UKS zmodernizowałem na dwupalnikowy kocioł... DREWNO-PELLETOWY. Paląc drewnem ,nie musisz zdejmować palnika pelletowego. Działa w trybie ruszta. W trakcie palenia drewnem, temperatura palnika, pellax Revo w granicach 20 st. W ciagu dnia palisz drewnem, potem mozna przestawisz na wieczór-noc w trybie pellet. Zaoszczędzę w około 2 000 zl.
    Kipi ma podobne działanie, tylko producenci kotła montują palniki prawie przy podłodze kotła...BŁĄD !!! Czy jest najlepszy?? Wg mnie, na dzisiejszy dzień, najlepszym jest palnik Pellasx. I co ciekawe, palnik po spaleniu drewna wyłacza dmuchawę i przez smartfona możesż włączyć w tryb pelletowy.

    Narazie się uczę, kwestia odpowiedniej wartości mocy nadmuchu...na focie z drewna sosnowego poniżej 1 % wilgotności, zamówiłem graba 1m3 190 zł

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20210521_204658~2.jpg
Wyświetleń:	59
Rozmiar:	78,5 KB
ID:	456651
    Ostatnio edytowane przez Alessandro ; 22-05-2021 o 01:20

  11. #91

    Domyślnie

    Uwazam, że to i to jest dobre do ogrzewania domu. Eko groszek i pellet możesz zamówić u
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 09-07-2021 o 12:13

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony