dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 5
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 91
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    Też CityMatic sobie temat może założyć i co jak ktoś o czymś nadmieni a przy okazji tego są informacje, które dla autora tematu i innych mogą być przydatne lub potrzebne.
    Nie Ty będziesz decydował jaki temat będę zakładał - nawet jak widzę ciężko Ci jest się przyznać do błędu , że napisałeś cytując mnie nie na temat, więc skończ już tą wymianę postów które i tak do tematu nic nie wnoszą.
    Temat jest jeden: Piec na pelet czy ekogroszek?
    Ja udzieliłem na niego odpowiedzi i grzeczność wymaga, aby odpowiadać pytającemu, a nie udzielającym odpowiedzi czego jak widzę od samego Początku Tobie brakuje, nawet nie zadajesz sobie trudu, aby przeczytać post ze zrozumieniem, a potem próbujesz to ratować szukając wytłumaczenia braku edycji...śmieszne, że tylko Ty nie możesz tego zrobić?
    Moderator którego tu przywołujesz zapewne usunie te posty co mnie wcale nie będzie dziwiło bo są kolejnym wątkiem w którym pojawił się "śmietnik" przemilczę przez kogo. Zresztą mój przypis jest właśnie po to.
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    Też CityMatic sobie temat może założyć i co jak ktoś o czymś nadmieni a przy okazji tego są informacje, które dla autora tematu i innych mogą być przydatne lub potrzebne.
    Ja autorem tego tematu nie jestem a Ty nawet do tytułu tematu nie próbujesz nawiązywać – więc o co Ci chodzi – jak koniecznie chcesz sobie pogadać, to postaw lustro przed sobą i gadaj.
    Nie bądź chamski, ok.. Zwróciłem uwagę na to że manipulujesz czyimiś wypowiedziami.
    Ale żeby było w temacie to tak, popieram słowa CityMatic-a co do zastosowania kociołka na pellet. Mam kilku znajomych co użytkują piece na pellet a wcześniej jeden miał na ekogroszek po zmianie na pellet stwierdził że gdyby wiedział wcześniej już dawno grzałby pelletem. Każdy sobie chwali, nie słyszałem słów krytyki.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał CityMatic Zobacz post
    Minimalna obsługa, bardzo mało popiołu który można używać na działce.
    W kwestii popiołu, bo autor tematu wspomina też o eko groszku z węgla kamiennego.
    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    Popiół z węgla kamiennego jako nawóz : https://www.google.com/search?sxsrf=...Y-MDREQ4dUDCA0

    tomisx – ty kocioł reklamujesz czy rady szukasz, bo jeśli kocioł reklamujesz : KOCIOŁ PIEC PELLET EKOGROSZEK za 9 490,00 zł, to spadaj na drzewo a jeśli rady szukasz, to zacznij od tego : https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8030110

  4. #24
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał CityMatic Zobacz post
    Nie Ty będziesz decydował jaki temat będę zakładał - nawet jak widzę ciężko Ci jest się przyznać do błędu , że napisałeś cytując mnie nie na temat, więc skończ już tą wymianę postów które i tak do tematu nic nie wnoszą.
    Temat jest jeden: Piec na pelet czy ekogroszek?
    Ja udzieliłem na niego odpowiedzi i grzeczność wymaga, aby odpowiadać pytającemu, a nie udzielającym odpowiedzi czego jak widzę od samego Początku Tobie brakuje, nawet nie zadajesz sobie trudu, aby przeczytać post ze zrozumieniem, a potem próbujesz to ratować szukając wytłumaczenia braku edycji...śmieszne, że tylko Ty nie możesz tego zrobić?
    Moderator którego tu przywołujesz zapewne usunie te posty co mnie wcale nie będzie dziwiło bo są kolejnym wątkiem w którym pojawił się "śmietnik" przemilczę przez kogo. Zresztą mój przypis jest właśnie po to.
    To po co ten głupkowaty post tłumaczący tylko ciebie i twoje zielone słupki dobijające 10 -siątki .Nie kumam o co ta batalia słowna .Kocioł pytka miał być na paliwa pellet i ekogroszek.

    Cytat Napisał CityMatic Zobacz post
    To jest raczej paliwo przyszłości tym bardziej, że można je wytwarzać z wszelkiego rodzaju biokomponentów. Minimalna obsługa, bardzo mało popiołu który można używać na działce.
    Cytat Napisał CityMatic Zobacz post
    Człowieku, czy Ty czytasz co ktoś napisał? czy tak sobie piszesz dla idei? Kto napisał o popiele z węgla?
    Cytat Napisał CityMatic Zobacz post

    Czytaj ze zrozumieniem - popiół z pelletu!!!!!!


    Skoro pytek zakładał że na oba paliwa to będzie miał i taki popiół i taki .
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 09-03-2021 o 09:10

  5. #25
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Ty to tam idź sobie napalić w swoim kopcącym na całą okolicę kominku bo zaczynasz gwiazdorzyć.
    Bo z tego co widzę to przyszłeś wywoływać gównoburzę.
    Oczywiście, że pellet.
    Ekogroszek to syf, którego dni są już policzone.
    https://klimat.rp.pl/technologie/422...jak-nas-truje/
    Ostatnio edytowane przez mtdeusz ; 09-03-2021 o 11:00

  6. #26
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Pominę to to bo to właśnie ty wywołujesz zadymę . Zresztą popatrz jak odpowiadasz i komu. Nie do ciebie to kierowałem . Masz stopkę to się realizuj .Nic nie rozumiesz i nic nie wiesz. Byłeś u mnie w chałupie ,że pierniczysz takie głupoty . Skąd wiesz co teraz mam w salonie ? No skąd ?

  7. #27
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Nie ma nic lepszego i tańszego jak piec na ekogroszek i oby było to możliwie jak długo się da dostępna możliwość grzania , ekogroszek wygra z każdym systemem czy to kosztem instalacji czy to kosztem grzania i nic tego nie zmieni chyba tylko durni politycy .

  8. #28
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Pominę to to bo to właśnie ty wywołujesz zadymę . Zresztą popatrz jak odpowiadasz i komu. Nie do ciebie to kierowałem . Masz stopkę to się realizuj .Nic nie rozumiesz i nic nie wiesz. Byłeś u mnie w chałupie ,że pierniczysz takie głupoty . Skąd wiesz co teraz mam w salonie ? No skąd ?
    A stąd, że się chwaliłeś na cały wątek kominkowy jak to palisz ręcznik w swoim kominku, nawet zdjęcia dawałeś.

    Cytat Napisał kryzys Zobacz post
    Nie ma nic lepszego i tańszego jak piec na ekogroszek i oby było to możliwie jak długo się da dostępna możliwość grzania , ekogroszek wygra z każdym systemem czy to kosztem instalacji czy to kosztem grzania i nic tego nie zmieni chyba tylko durni politycy .
    Spokojnie spokojnie zaraz się zakaże.
    Ostatnio edytowane przez mtdeusz ; 10-03-2021 o 08:40

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Napisał mtdeusz Zobacz post
    A stąd, że się chwaliłeś na cały ... nawet zdjęcia dawałeś.
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8021127
    Cytat Napisał mtdeusz Zobacz post
    Spokojnie spokojnie zaraz się zakaże.
    No i bardzo dobrze - czekać na to będziemy - najpierw wasz zjaramy a nasz niech czeka i w spokoju sobie leży oraz swoich czasów dochodzi.
    Ostatnio edytowane przez samsu ; 09-03-2021 o 12:45

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Teraz już nie palisz, bo ci wnuki podrosły...
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  11. #31
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Janekk1234
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    TSA
    Kod pocztowy
    77-430
    Posty
    1.647
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    wątek jednopostowca i odpowiedź też jednopostowca,

    czy są tu moderatorzy ??

    pozwalają spamować w dodatku dziadom którzy reklamują śmierdziele na paliwa stałe ? helołłłłł

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Teraz już nie palisz, bo ci wnuki podrosły...
    Noo Coo Ty – do #27 i do #30 nie zaglądałeś – dlaczego na to nie odpowiedziałeś : https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8028255

    Jak sądzisz – dzięki komu po dzień dzisiejszy takie zatrucie mamy : https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8030551

    Aaa tu w temacie co – polowanie na czarownice – co wam autor tematu takiego zrobił, że i jego po brzytwie spuścić usiłujecie : https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8031560 .
    No przecież jak autora tematu wżenicie w kocioł wielopaliwowy, to będzie w nim jarał ekogroszkie – mi to pasi ale co z wami – jak wy żyć z tym będziecie - jeszcze który od was z tego powodu się pochlasta albo zwiesi.

  13. #33
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Janekk1234
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    TSA
    Kod pocztowy
    77-430
    Posty
    1.647
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    jak nie ma gazu to są pompy powietrze powietrze, jak ktoś jeszcze zastanawia sie nad piecami to znaczy że jest osłem.

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał Janekk1234 Zobacz post
    jak nie ma gazu to są pompy powietrze powietrze, jak ktoś jeszcze zastanawia sie nad piecami to znaczy że jest osłem.
    Za miast autora tematu od osłów wyzywać lepiej mu dołóż do tego by mógł termomodernizację przeprowadzić i gaz sobie do chatki mógł dociągnąć albo by PC sobie kupić.
    Za obrazę autora tematu na jaki czas powinieneś trafić do pierdla i tak się składa, że moderatorzy mają do tego stosowne uprawnienia, więc tak głośno ich nie wzywaj bo jak nie do lochu trafisz.

  15. #35
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Cytat Napisał Janekk1234 Zobacz post
    wątek jednopostowca i odpowiedź też jednopostowca,

    czy są tu moderatorzy ??

    pozwalają spamować w dodatku dziadom którzy reklamują śmierdziele na paliwa stałe ? helołłłłł
    Dokładnie.

    Ci wszyscy węglowi naganiacze, naciągacze i sprzedawcy tych pseudoekologicznych kopciuchów 5 klasy powinni być zakneblowani.
    Ale jak widać moderator tutaj ma nastroje wybitnie pro węglowo-kopciuchowe.
    Ostatnio edytowane przez mtdeusz ; 09-03-2021 o 19:02

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał mtdeusz Zobacz post
    Ci wszyscy węglowi naganiacze, naciągacze i sprzedawcy tych pseudoekologicznych kopciuchów 5 klasy powinni być zakneblowani.
    Ale jak widać moderator tutaj ma nastroje wybitnie pro węglowo-kopciuchowe.
    Aaa jak z tobą było skoro : https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8029281 - no jak i jakim sposobem z pierdla się wydostałeś i na drugi dzień żeś się już na zielono świecił a już na trzeci znowu syf robiłeś i po co mam ci tu o tobie posty pokazywać – skoro kto jak kto ale ty tu możesz wszystko po mimo tego, że na nic cię nie stać i niczego nie masz i mieć nie będziesz jako, że na słoninę cię nie stać.

  17. #37

    Domyślnie

    Co jest wiązadłem dla pelletu?
    Ups...

    Węgiel jest tani, pewnie długo takim pozostanie...

    Gaz, ceny uwolnią za 3 lata, będzie jak z benzyną. Drogo.
    Prąd, podobnie.

    A ma być eko.
    Rząd robi na odwrót.
    Do pv już dołożyli opłatę mocową, zaraz dojdą inne "daniny".
    Jak ładnie to brzmi. Nie podatek, tylko danina...
    CO:Kocioł elektryczny 6kW + tania PC PW 8kW
    PV 9kWp na gruncie na starych zasadach.
    Ściany: protherma z perlitem+silikat drążony 24cm + 20cm eps 033 Piwnica bloczki betonowe+styrodur 10cm pod ziemią i 10cm eps 033 nad. Podłoga parter: 20cm eps 035+anhydrytowe wylewki parter z poddaszem 125m2.
    Poddasze skosy 35cm 037, jętki 15cm 039.

  18. #38

    Domyślnie

    Cytat Napisał klaudiusz_x Zobacz post
    Co jest wiązadłem dla pelletu?
    Węgiel jest tani, pewnie długo takim pozostanie...
    Gaz, ceny uwolnią za 3 lata, będzie jak z benzyną. Drogo.
    Prąd, podobnie.
    A ma być eko.
    Rząd robi na odwrót.
    Do pv już dołożyli opłatę mocową, zaraz dojdą inne "daniny".
    Jak ładnie to brzmi. Nie podatek, tylko danina...
    Ceny pelletu z roku na rok rosną a ze wzrostem popytu nie będą spadać tylko jeszcze szybciej rosnąć.
    Produkcja pelletu kosztuje - raz że surowiec odpowiedniej jakości a dwa wiele energii pochłania – wraz ze wzrostem cen enetgii, pellet nie będzie mógł być tańszy tylko droższy.

    Po za tematem tak z ciekawości – masz 13 G taryfę lub może znasz w niej ceny – wszak ona jest dla tych co prądem się ogrzewają by było eco przeca.

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    Ceny pelletu z roku na rok rosną a ze wzrostem popytu nie będą spadać tylko jeszcze szybciej rosnąć.
    Produkcja pelletu kosztuje - raz że surowiec odpowiedniej jakości a dwa wiele energii pochłania – wraz ze wzrostem cen enetgii, pellet nie będzie mógł być tańszy tylko droższy.

    Po za tematem tak z ciekawości – masz 13 G taryfę lub może znasz w niej ceny – wszak ona jest dla tych co prądem się ogrzewają by było eco przeca.
    G12w
    Mam tanią pc pw
    W lutym droga/tania to 77/30gr.
    W marcu, jeszcze nie sprawdzałem.
    Nie mam lojalki, ceny, wedle aktualnego cennika.
    Tauron gliwicki.
    Możesz sam sprawdzić.
    CO:Kocioł elektryczny 6kW + tania PC PW 8kW
    PV 9kWp na gruncie na starych zasadach.
    Ściany: protherma z perlitem+silikat drążony 24cm + 20cm eps 033 Piwnica bloczki betonowe+styrodur 10cm pod ziemią i 10cm eps 033 nad. Podłoga parter: 20cm eps 035+anhydrytowe wylewki parter z poddaszem 125m2.
    Poddasze skosy 35cm 037, jętki 15cm 039.

  20. #40

    Domyślnie

    Cytat Napisał klaudiusz_x Zobacz post
    (...)
    Dzięki serdeczne.
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Konsty...litej_Polskiej
    Konstytucja RP gwarantuje wszystkim równość wobec prawa. Oznacza to, że nierówności społeczne będą niezgodne z Konstytucją wtedy, gdy są efektem obowiązującego prawa.

    Aaa Chris-Zielonka G13 ma :
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8027461
    Miało być eco a jest kwas.
    Ostatnio edytowane przez samsu ; 09-03-2021 o 21:53

Strona 2 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony